מעבר לאתר המותאם
1

דרעי: "בליכוד פנו אליי כי רצו להחליף את נתניהו; נצרף את גנץ לממשלה"

איתי גדסי 2 Comment on דרעי: "בליכוד פנו אליי כי רצו להחליף את נתניהו; נצרף את גנץ לממשלה"

דרעי סייר בנתיבות במהלכו ביקר בשכונה חדשה שהונצחה על שם הרב יורם אברג'יל זצ"ל. בביקור התייחס דרעי למתיחות מול נתניהו על רקע קמפיין שתיית הקולות: "ראש הממשלה בנימין נתניהו יודע את מה שאני גם יודע, שש"ס וחברי הכנסת שלה נאמנים לו לא פחות וגם יותר מחלק מחבריו בליכוד"

צילום: פלאש 90
17:48
09.07.20
שלמה ריזל No Comments on תגובת הירדנים להחלת הריבונות: לא מה שחשבתם \\ טור פרשנות מדיני מיוחד

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי ביקר היום (שלישי), בנתיבות בדרום במסגרת הנחת אבן פינה לשכונת רמות יורם החדשה בנתיבות, על שם הרב יורם אברג'ל זצ"ל, בהצהרה שמסר לתקשורת התייחס דרעי לקריאתו של נתניהו להצביע רק ליכוד ולא ש"ס למי שמתלבט, "נכון, נתניהו מחוייב כיו"ר מפלגת הליכוד להגיד להצביע מח"ל, אבל אין לי ספק שהוא ישמח לדעת שש"ס חזקה והתחזקה ועומדת מאחריו".

דרעי חזר וסיפר על היום הדרמטי בכנסת בהצבעה על פיזורה, "פנו אליי ביום שהכנסת עמדה לפזר את עצמה וניסו לבדוק למה לפזר את הכנסת, בוא ננסה שמישהו אחר ירכיב את הממשלה".

דרעי נשאל האם יתמכו שוב בנתניהו אם לא יצליח להשיג רוב להרכבת הממשלה, דרעי ביטל את האפשרות ואמר "אני משוכנע שרה"מ נתניהו יקבל שוב את המנדט מהנשיא. ש"ס חזקה ותתחזק ותעמוד מאחוריו כדי שיהיה לו שקט לנהל את חיי המדינה. אנחנו נקים ממשלה ימנית-יהודית שתשמור על צביון חברתי ויהודי של המדינה".

דרעי העריך כי לא יתקיימו בחירות בפעם השלישית וכי נתניהו יצליח להגיע ל-61 ממליצים ללא ליברמן. לדבריו לאחר שזה יקרה "גנץ, יעלון ואשכנזי יתקנו את הטעות שעשו ויפרדו מלפיד ואז הם מוזמנים להצטרף אלינו לממשלה. אני משוכנע בזה וכך גם יהיה".

בהתייחסות לשאלה מדוע הוא לא מתייחס לאביגדור ליברמן, אמר דרעי: "אני מאוד מתייחס לדבריו של ליברמן, אצלו מילה זו רק מילה.

צפו במסיבת העיתונאים המאולתרת בנתיבות:

 

 

 

 

 2 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    נתן: ביבי צריך אריה חזק חזק חזק…

  2. 1

    פדחנים שמים תמונה של קול ברמה