מעבר לאתר המותאם
1

בן גביר: "סמוטריץ' לא רוצה איחוד"

איתי גדסי 3 Comment on בן גביר: "סמוטריץ' לא רוצה איחוד"

עו"ד איתמר בן גביר טוען כי "הבית היהודי" ו"האיחוד הלאומי" לא נענות לניסיונות האיחוד עם מפלגתו, עצמה יהודית, שבכל אופן תרוץ לכנסת, גם לבד

עו"ד איתמר בן גביר צילום: מרים אלסטר, פלאש 90
10:07
10.07.20
צבי טסלר No Comments on עלייה מדאיגה: 1464 נדבקים מאומתים ביממה האחרונה; 124 במצב קשה

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

הגוש הדתי. פעיל "עצמה יהודית" עו"ד איתמר בן גביר הוציא בשעות האחרונות הודעה בה הודיע כי המגעים לאיחוד עם "האיחוד הלאומי" לא צלחו. "המגעים התפוצצו. סמוטריץ' והרב רפי פרץ לא רוצים אותנו בחיבור", טען בן גביר.

לדבריו: "אני מתפלל שהם יעברו את אחוז החסימה בבחירות הקרובות. עצמה יהודית מתוך אחריות לקולות רצה קדימה ותהיה הפתעת הבחירות. חייבים עצמה יהודית בכנסת", אמר בן גביר.

מוקדם יותר פורסם כי הרב דב ליאור, מגדולי רבני הציונות הדתית, הורה אמש (שני) לראשי עצמה יהודית כי במידה וניסיונות האחדות אינם מצליחים עליהם לרוץ בריצה עצמאית וזאת כדי להציל את עשרות אלפי הקולות של עצמה.

אמש נחשף למעשה כי בבית היהודי גוברים קולות המתנגדים לחיבור מפלגות הימין וגם יו"ר האיחוד הלאומי בצלאל סמוטריץ' הודיע במהלך היום כי הוא אינו סבור שיש  לצרף את אנשי עצמה לחיבור וכי אנשי עצמה מתאימים לליכוד של אורן חזן וצחי הנגבי.

בשעת לילה מאוחרת שיגר הרב ליאור מכתב בו הוא כותב כי יש לעשות מאמץ לחבור לסיעות מציבור שומרי התורה והמצוות כדי להגדיל את הכוח של הנציגות בכנסת, אך במידה וניסיונות האחדות לא מצליחים עליכם לרוץ לבד כדי להציל את עשרות אלפי הקולות של מצביעי עצמה נאמני ארצנו הקדושה".

גורם בעצמה יהודית אומר הבוקר כי: "מתוך אחריות ורצון שהשמאל לא  יעלה ותהיה נציגות של מפלגה ציונית דתית בכנסת הקרובה, ניסינו בכל דרך להגיע לאיחוד וחיבור,ויתרנו על תפקידים והתפשרנו על מקומות והכל כדי להצליח ליצור מפלגה ימנית גדולה מימין לליכוד אלא שלצערנו כל מאמצנו נתקלו בחומה בצורה של התנשאות ופוליטיקאים חסרי אחריות. לצערנו מירב הסיכויים גם הבית היהודי וגם האיחוד הלאומי לא יעברו בבחירות הקרובות את אחוז החסימה ודחיית היד שהושטנו מזכירה את הפיצול שהיה בשנת 92 שבזכותו הוקמה ממשלת שמאל".3 תגובות

מיין תגובות
 1. 3

  מי שיביא לממשלת שמאל ייתן את הדין על כך!

 2. 2

  כולם בלי יוצא מן הכלל להצביע עוצמה יהודית!

 3. 1

  חבל! בן גביר העקשן, תפסיק לזרוק קולות לפח
  כמעט חצי מהקולות שלך הולכים לשמאל כך שזוהי
  עוצמה לשמאל