מעבר לאתר המותאם  היום: יוגשו כתבי אישום כנגד סייעני המחבלים מירושלים

  בנצי לייזרוביץ No Comments on היום: יוגשו כתבי אישום כנגד סייעני המחבלים מירושלים

  לאחר שיתוף פעולה בין המשטרה לפרקליטות, התבססה תשתית ראייתית כנגד סייעני המחבלים שרצחו את הדס מלכא הי"ד

  שער שכם • אילוסטרציה
  22:55
  20.06.21
  איתי גדסי No Comments on בדיון הערכת מצב על הקורונה הוחלט: הקמת מתחם בדיקות בנתב"ג

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  עם סיומה של חקירה מאומצת ומורכבת – יוגשו היום כתבי אישום בגין גרימת מוות ברשלנות כנגד תושב מזרח ירושלים ותושב שטחים שהסיעו המחבלים שביצעו הפיגוע הרצחני סמוך לשער שכם בו נרצחה לוחמת מג"ב הדס מלכא הי"ד.

  "במהלך החקירה נאספו ראיות לפיהן הצלחנו להתחקות אחר מסלול הגעתם של המחבלים מהשטחים לירושלים ועד שביצעו את הפיגוע הרצחני. כל מי שמסיע שוהים בלתי חוקיים לתוך שטחי ישראל צריך לדעת ולצפות שביניהם עלול להיות מפגע שמבקש לבצע פיגוע טרור והמשמעות היא שברמה מסוימת הנו שותף לפיגוע ולתוצאותיו הקשות". כך ציינו במשטרה עם סיומה של החקירה והעברת החומר לפרקליטות ירושלים, שצפויים להגיש היום כנגד החשודים כתב אישום בגין גרימת מוות ברשלנות.

  משטרת ישראל ושירות הביטחון הכללי עצרו מיד לאחר הפיגוע שני חשודים מרכזיים, תושב עיסאוויה ותושב שטחים. השניים נחקרו בחשד שארגנו את קבוצת השב"חים, בהם המחבלים, והסיעו אותם לשטחי ישראל ולירושלים יום קודם לפיגוע.

  מעצרם של השניים הוארך מעת לעת וביום ראשון הוגשה כנגדם הצהרת תובע עם הארכת מעצרם. היום צפויה הפרקליטות להגיש כנגדם כתבי אישום.

  יודגש, כי זה הפיגוע השלישי שהמשטרה הצליחה לבסס תשתית ראייתית ותוך שת"פ עם הפרקליטות, להביא לדין בגין עבירת גרימת מוות ברשלנות מסיעי שב"חים, תושבי מזרח ירושלים, שהסיעו ברכבם לישראל תושבי שטחים שביצעו פיגועי טרור רצחניים. המשטרה מדגישה כי תגיע לכל מי שידו היתה מעורבת בכל דרך, בין במישרין ובין בעקיפין, בפיגועי טרור ותפעל למצות עמו את מלוא חומרת הדין.  0 תגובות