מעבר לאתר המותאםסוף טוב • סוף להפגנות: נחתם הסכם עם עובדי מכבידנט

יעקב גרודקה No Comments on סוף טוב • סוף להפגנות: נחתם הסכם עם עובדי מכבידנט

לאחר מאבק ממושך שכללו הפגנות מחאה והשבתה, נחתם הסכם עם עובדי מכבידנט, חברת הבת של מכבי לרפואת השיניים • המחאה הגיעה לאחר טענות מצד העובדים על כך שנמנעה מהם הזכות להתאגד

צילום: Kobi Gideon / FLASH90.
"מהתחלה ביקשנו להגיע להסכמות שישפרו את תנאי העסקת העובדים תוך שמירה על היתרון האיכותי, תחרותיות ויציבות החברה, ואני שמח שלמרות הקשיים שבדרך השגנו זאת, בהסכמת כל הצדדים"
0:21
02.04.20
דוד קליגר No Comments on מדוע בוער לנו לדעת אם היו מחלות רקע? הרבנית ימימה מזרחי

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לאחר מאבק ממושך שכללו הפגנות מחאה והשבתה, נחתם הסכם עם עובדי מכבידנט, חברת הבת של מכבי לרפואת השיניים.

במסגרת ההסכם העובדים ייהנו מהטבות סוציאליות וכספיות כגון: הגדלת מכסת ימי ההבראה מענק כספי לרגל החתימה על ההסכם הקיבוצי, הפרשות מקסימליות לקרן השתלמות, קרן רווחה, השתתפות החברה בהשתלמויות מקצועיות והכשרות לעובדים ועוד.

המחאה הגיעה לאחר טענות מצד העובדים על כך שנמנעה מהם הזכות להתאגד, וטענות על אי מתן שכר במספר מקרים.

יו"ר ועד העובדים לימור הראל פייגנבוים אמרה כי "זהו מעמד מרגש מאוד עבורנו. שנים רבות רצינו להתארגן ולהבטיח את זכויות העובדים בחברה בסקטורים השונים, סייעות, רופאים, פקידות שינניות ועובדי מינהל שונים. אנו גאים בהישגים שלנו. עובדי מכבידנט הם שחקני נשמה וימשיכו לפעול בכדי להצעיד את החברה קדימה".

מנכ"ל מכבידנט דורון תומר הוסיף, כי "למן ההתחלה ביקשנו להגיע להסכמות שישפרו את תנאי העסקת העובדים תוך שמירה על היתרון האיכותי, תחרותיות ויציבות החברה, ואני שמח שלמרות הקשיים שבדרך השגנו זאת, בהסכמת כל הצדדים. אני מאחל לכולנו שנמשיך לעבוד בשותפות, לטובת כלל העובדים ולמען מטופלי מכבידנט".0 תגובות