בנק ירושלים מציג: סניף חדש בבית שמש

  אתר קול חי No Comments on בנק ירושלים מציג: סניף חדש בבית שמש
  9:43
  21.02.24
  אתר קול חי No Comments on ‏שעות דרמטיות: בוסו יפרוש מהמירוץ בבני ברק?

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  בימים בהם בנקים מצמצמים פעילות, בבנק ירושלים בוחרים דווקא להרחיב את השירותים, בין השאר באמצעות הוספת סניפים לרווחת הלקוחות, חידוש והרחבת מוצרים פיננסיים. העיר בית שמש התחדשה בחודש האחרון בסניף חדש של בנק ירושלים הממוקם בקניון נעימי בעיר.

  בטקס חגיגי ורב רושם הושק סניף נוסף שישרת את לקוחות הבנק החרדיים בני העיר. באירוע השתתפו רבנים, אישי ציבור, חברי עירייה, מר מיקי נעימי יו"ר קבוצת נעימי ייזום מרכזים מסחריים ולוגיסטיים, אנשי עשיה וכן מר זלמן שובל – מבעלי הבנק, יו"ר דירקטוריון בנק ירושלים ושגריר ישראל בארה"ב לשעבר. "אירוע חנוכת סניף הוא אירוע מרגש", אמר שובל באירוע. "כבנק יציב, אנו ממשיכים להוסיף ולהרחיב סניפים, גם בעת שבבנקים אחרים מצמצמים פעילות. אנו מודים לציבור לקוחותינו על האמון שנותן בנו, בע"ה נמשיך להוסיף פעילות, להתרחב ולשרת את לקוחותינו…"

  אורי פז מנכ"ל בנק ירושלים מציין כי זהו הסניף השביעי המיועד לציבור החרדי, "אנו רואים בעיר בית שמש פוטנציאל אדיר, ושמחים לספק שירות מקצועי ויעיל לכלל הקהלים בעיר". פז הודה בדבריו לראשי העיר ופרנסיה, על שיתוף הפעולה לטובת התושבים.

  "אני מברך את הנהלת בנק ירושלים על בחירתם בעיר בית שמש להעמקת הקשר עם המגזר החרדי", אמר בטקס שמוליק גרינברג סגן ראש העיר, "זוהי בחירה נכונה. בית שמש תהווה בשנים הקרובות אחת מתוך עשר ערים מובילות המהוות מיקרוקוסמוס של הציבור הישראלי". גרינברג אמר לראשי הבנק כי הציבור החרדי מוקיר את פעילות בנק ירושלים ולבטח גם ייהנה מהשירותים הניתנים לו בסניף החדש.

  במהלך הטקס המכובד קרא מוטי עסיס מנהל הסניף החדש לתושבי העיר לבוא וליהנות משירותי עו"ש ללא עמלות עם הפטור הרחב ביותר במערכת הבנקאית, הלוואות לכל מטרה ללקוחות כל הבנקים, חסכונות ופיקדונות בתנאים אטרקטיביים ומשכנתאות המותאמות לצרכי מגזר החרדי, עסיס ציין אף את ייחודיות שעות השירות בבנק שמותאמות ומונגשות לכולם.  0 תגובות