קשובים ופועלים: הפיתוח הבא של 'דאבו' בדרך למטבח שלכם

  אתר קול חי No Comments on קשובים ופועלים: הפיתוח הבא של 'דאבו' בדרך למטבח שלכם

  חברת OIG שמייבאת את סדרת המיקסרים המובילים, האיכותיים והנמכרים ביותר של דאבו, מספקת הצצה מרתקת אל אחד המפעלים המשמעותיים ביותר, בהם עמלים בימים אלו טובי המוחות על פיתוחים חדשים בטרם יעשו את דרכם אל המטבח שלכם.

  21:04
  29.05.24
  נתי קאליש No Comments on איש נטורי קרתא מעיד: התיאום עם איראן שגרם לשקט בל"ג בעומר

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  עוד בטרם יצאה לשוק סדרת המיקסרים של דאבו, שכבר הובילו אלפי בתים לאפיה קלה ולתוצאות מושלמות, שמו לעצמם מנהלי החברה כמטרה, להיות קשובים במיוחד לצרכי המשפחה החרדית, שלא מעט פעמים נאלצת להתפשר על מוצרים מפאת חוסר התאמה כגון גודל, אפקטיביות ועוד. כך לדוגמה נוצר הדגם המתקדם, דאבו 5740, שזכה לתואר 'המיקסר הביתי הטוב ביותר בעולם'. עם קערה בנפח 8 ליטר שמאפשרת לקיים מצוות הפרשת חלה בקלות, בנוחות, בנגישות משמעותית. ידיות הסיליקון מונעות החלקה. המיקסר שעובד בשקט מופתי וכך אפשר לעבוד איתו גם בשעות הקטנות של הלילה כשהילדים ישנים ועוד מגוון יתרונות שחוסכים כאבי ראש רבים ואף מעניקים עזרה וחיסכון ממשיים במטבח.

  מנהלי החברה דואגים לשמירה על קשר עם הצרכנים ומעלים מולם את השאלות כמו מה היו רוצים לקבל במיקסר שלהם, מה היה מקל עליהם במטבח, מה הכי נכון עבורם ומתוך הקשבה לצרכים אמיתיים שעלו מהשטח, מנסים לקחת את הבקשות ולהעביר אותן לייצור מעשי במפעל.

  בחברת OIG אין פשרות על האיכות. מנהלי החברה מקפידים לטוס בעצמם למפעל ולהיות נוכחים בבדיקות המחמירות ולעקוב אחר ניסיונות מעשיים של עובדי המפעל, כשהם בודקים פיתוחים חדשים ופיצ'רים מעניינים שעתידים להפוך את חיי הצרכנים החרדיים להרבה יותר קלים במטבח.

  לכל אלו ששאלו את עצמם מה עוד אפשר לבקש במיקסר ביתי לאחר הדגם המושלם של דאבו, בחברת OIG מבטיחים שיש הפתעות משמעותיות בדרך! שווה לעקוב.

     0 תגובות