מעבר לאתר המותאם

האזינו: יוני Z – מה נעשה?

אשר גרייבר 4 Comment on האזינו: יוני Z – מה נעשה?

יוני זיגלבוים עם סינגל חדש "מה נעשה?" • האזינו:

זיגלבוים
זיגלבוים : יח"צ

אמן המוזיקה החסידית הצעיר מארה"ב, יוני Z (יוני זיגלבוים) משחרר עוד סינגל לקראת השקת אלבום הבכורה שלו.

הסינגל החדש, השלישי, "מה נעשה?" הוא בעצם השיר הראשון שנכתב לאלבום הבכורה. חתומים עליו מיטב המוזיקאים: יענקי קטינא, איצי וולדנר, דניאל קפלר ואיאן פרייטור. יוני והצוות לא מתפשרים על שום צליל, ההפקה עשירה ומקפידה על ניואנסים, ולצד הסאונד הכי עכשווי שיש, המלודיה עצמה משמרת את הטעם היהודי. האלבום הקרוב מתכוון להביא משהו חדש לגמרי.

לפני שלושה שבועות שוחרר סינגל עם קליפ מילים מרהיב "דע מה", השיר זכה להשמעות רבות והגיע לראש מצעדי ההשמעה של התחנות החרדיות. קודם לכן, מילא את הרשת שיר וקליפ "אודה" שזכה למספר צפיות מטורף ומתקרב לאט אבל גבוה לעבר אלבום הבכורה.

"ההשראה לשיר הזה הגיעה ממקום עמוק ביותר", מסביר יוני. "בשיר כזה פונים לקב"ה ומבקשים ממנו כיוון. יש רגעים בחיים, אחרי שניסינו הכל, ועדיין – קשה להבין מה בעצם אנחנו אמורים לעשות. כשנגמרו כל הרעיונות ואין לנו התשובות לשאלות וניסיונות, אנחנו פונים אליו שידריך אותנו, כי אליך עינינו".

בימים אלה מסתיימים עבודות העריכה על קליפ יפהפה שצולם בערבות השלג ברומניה, יש בהחלט למה לצפות (תרתי משמע…)

האזינו:4 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 3

    אוהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה אחלה שיר אבל זה שיר של החיים אני אוהב את השיר הזה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. 2

    שיר מרענן מאוד מוזיקה אלקטרונית יפיפיה