מעבר לאתר המותאם

דרעי לבנט: "תתיר לי את הנדר ואגלה באמת מה אמרתי לי בביתך"

אבי רבינא 1 Comment on דרעי לבנט: "תתיר לי את הנדר ואגלה באמת מה אמרתי לי בביתך"

יו"ר ש"ס תקף בחריפות את דבריו של ראה"מ וחשף במליאה את הפגישה ביניהם לפני הקמת הממשלה ואמר כי "השקר הגדול של בנט שאומר שאי אפשר היה להקים ממשלת ימין ושהחרדים מוזמנים לממשל". דרעי הסביר כי לאור השקרים הבוטים של בנט, "גם אני הממלכתי והשקול לא יכלתי להתאפק"

השר אריה דרעי צילום: פלאש 90
14:55
17.09.21
יונתן שורק No Comments on שנה להסכמי אברהם: ראש הממשלה מברך את המנהיגות הערבית

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לאחר העימות אמש במליאה בין דרעי לבנט, יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי חשף היום (שלישי) במליאת הכנסת את הצביעות וההיתממות של נפתלי בנט ואמר לו: "בנט, תתיר לי את הנדר לא לחשוף שיחות אישיות ואגלה מה באמת אמרת לי בפגישה בביתך".

דרעי סיפר על הפגישה האישית ביניהם לפני פקיעת המנדט של נתניהו, "אמש, האשמתי את בנט בדברי שקר, נפתלי בנט סיפר פה שהזמין אותי לביתו. היום נשאלתי, יכול להיות שאתה אריה דרעי הלוחם הגדול נגד הממשלה הזאת נפגשת עם נפתלי בנט?" תהה דרעי.

דרעי סיפר את באמת ממה שהיה, "אני רוצה להעמיד את הדברים על דיוקם, הפגישה שנפתלי מדבר עלייה התקיימה ב-2 במאי – לפני שלושה חודשים, נפתלי היה בלחץ גדול יומיים לפני שהמנדט של נתניהו יסתיים".

יו"ר שס הוסיף וסיפר, "בנט ניסה לשכנע אותי שאין סיכוי להקמת ממשלת ימין והכי טוב שנתמוך בו ורק הוא יכול להיות ראש ממשלה. אמרתי לו שעדיין יש סיכוי להקמת ממשלת ימין וזה תלוי אך ורק בו, והוא זה שעלול לטרפד הקמת ממשלת ימין".

דרעי חשף, "ביקשתי מבנט כבר אז לחשוף את הדברים ולגלות לציבור מה אתה חושב. בנט אני מתחנן אליך שתפר את הנדר שנדרתי לא לצטט מפגישות סגורות כדי שאוכל לפרט מה היה שם".

בסיום דבריו אמר דרעי בנחרצות, "השקר הגדול של בנט שאומר שאי אפשר היה להקים ממשלת ימין ושהחרדים מוזמנים לממשלה, גם אני הממלכתי והשקול לא יכלתי להתאפק".1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    אריה, עוד מעט ערב ראש השנה.. תעשה התרת נדרים ותספר לנו ההכל..