מעבר לאתר המותאם
  1

  הציונות הדתית: "בנט הודה כי זרק את סמוטריץ' בשביל להיראות טוב בשמאל"

  איתי גדסי 3 Comment on הציונות הדתית: "בנט הודה כי זרק את סמוטריץ' בשביל להיראות טוב בשמאל"

  בציונות הדתית מגיבים לריאיון עם בנט במהלכו אמר כי נפרד מסמוטריץ' כי "בגלל הקצנה אין סופית ופרובוקציות". ומגיבים: "יצא המרצע מן השק. למרות ניסיונות של בנט לגלגל את האחריות לפיצול על סמוטריץ'"

  בנט וסמוטריץ' צילום: פלאש 90

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  לאחר הריאיון הערב (רביעי) במהלכו יו"ר ימינה נפתלי בנט במהלכו תקף את סמוטריץ' וטען כי "הייתה תחרות של מי יותר קיצוני" וכי "התפצלנו בגלל הקצנה אין סופית ופרובוקציות", בנט הוסיף כי הוא הלך לקיצוניות ללא גבולות ולכן החליטה המפלגה להתפצל מסמוטריץ'.

  בציונות הדתית מגיבים ואומרים "יצא המרצע מן השק. למרות ניסיונות של בנט לגלגל את האחריות לפיצול על סמוטריץ' הוא הודה היום באמת לפיה הוא זרק את סמוטריץ' והציונות הדתית בשל רצונו להיראות טוב בפני החילונים במרכז ובשמאל. המשך החלטתו לשים את כל ערכי הימין והציונות הדתית בצד", הבהירו במפלגה.

  בציונות הדתית סירבו להיכנס למלחמה מול בנט, "אנחנו רואים שנפתלי החליט להתנהל בזריקת בוץ במלחמות פנים מגזריות, לא זו דרכנו. לא ניגרר אליה ולא נגרור אליה את הציבור שרוצה קמפיינים חיוביים".

  עוד הוסיפו, "אנחנו נדבר על הערכים שלנו בגאון ונשתדל לייצג את הציונות הדתית ואת עם ישראל כולו. המלחמות הפנים מגזריות לא מביאות כבוד ואנו קוראים לבנט לחדול מהתנהלות זו".  3 תגובות

  מיין תגובות
  1. 2

   בנט בדרך לשרוף קולות ימין ולא לעבור את אחוז החסימה.

  2. 1

   סמוטריץ' איתמר מחכה לטלפון!!!