מעבר לאתר המותאם
1

השר אוחנה: "המשטרה לא יכולה לאפשר הפגנה לא חוקית – אחרת היא עבריינית"

איתי גדסי No Comments on השר אוחנה: "המשטרה לא יכולה לאפשר הפגנה לא חוקית – אחרת היא עבריינית"

לאחר הודעת דוברות המשטרה כי השוטרים נהגו באיפוק ואפשרו תהלוכה לא חוקית שבמהלכה הותקפו שוטרים, השר לביטחון פנים מבקר בחריפות את התנהלות המפקד בשטח, "המשטרה תנהג בהתאם לחוק ותאכוף אותו. בכך תיבחן המשטרה"

השר אמיר אוחנה צילום: פלאש 90
23:36
20.10.20
אפרים דוד No Comments on מרתק: כשמרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל פגש את הילד החולה במסיכה

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

השר לביטחון פנים אמיר אוחנה ביקר היום (חמישי) את התנהלות המשטרה אמש בהפגנה הלא חוקית בת"א, כזכור בהודעת המשטרה נכתב, "על אף שמדובר בתהלוכה לא חוקית המשטרה גילתה איפוק ואפשרה את קיום התהלוכה, אבטחה את משתתפיה וליוותה אותה לאורך ציר התהלוכה" בנוסף במהלך ההפגנה נגרמו שיבושי תנועה שהמשטרה אפשרה אותם.

השר אוחנה כתב היום: "מותר גם להגיד "סליחה טעינו, נתקן". השוטרות והשוטרים עושים עבודה קשה, מייגעת, כפוית טובה. לילות וימים, בשמש ובגשם. הודעת דוברות כזאת מחרבת הרבה מהמאמצים שלהם".

השר הבהיר כי "אם משהו איננו חוקי – המשטרה לא יכולה "לאפשר ולאבטח" אותו אחרת היא עבריינית בעצמה. יש למשטרה לצערי תכונה שהיא עושה הרבה דברים טובים, אבל לא יודעת להכיר בטעויות. גם את זה צריך לתקן".

השר הבטיח כי מקרים כאלה לא ישנו, "הציבור והמדינה צריכים בעת הזאת חוק וסדר. הודעות כאלה לא יחזרו על עצמן – וחשוב מכך – המשטרה תנהג בהתאם לחוק ותאכוף אותו. בכך תיבחן המשטרה".0 תגובות