מעבר לאתר המותאם
1

נתניהו: "ישראל נמצאת בין 3 המדינות בהן אין שיעור תמותה עודף"

איתי גדסי 4 Comment on נתניהו: "ישראל נמצאת בין 3 המדינות בהן אין שיעור תמותה עודף"

ראש הממשלה נתניהו התגאה בנתון שפרסם עיתון בינלאומי: "שוב הנתונים העולמיים מעידים על ההצלחה של ישראל בהתמודדות המגפה; בין שלוש המדינות שאין בהן שיעור תמותה עודף, נמצאת מדינת ישראל"

נתניהו הערב צילום: פלאש 90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש הממשלה בנימין נתניהו מעדכן היום (רביעי) כי על פי הנתונים שמפרסם העיתון הבינלאומי הפייננשיאל טיימס, ישראל נמצאת שוב במקום גבוה ברשימת המדינות המתמודדות בהצלחה עם משבר הקורונה.

"שוב הנתונים העולמיים מעידים על ההצלחה של ישראל בהתמודדות עם מגפת הקורונה, אבל כדי לשמור על המצב הזה, אנחנו חייבים להמשיך עכשיו לקבל את ההחלטות הנכונות. אחרת, אנו עלולים להידרדר לעוד תחלואה ועוד מתים", הזהיר ראש הממשלה.

נתניהו עדכן כי "העיתון הבינלאומי החשוב – הפייננשיאל טיימס (FT) – הציג נתונים על שיעור התמותה העודף (מספר המתים מעל לממוצע ההיסטורי) בעקבות הקורונה, במדינות שונות בעולם. הממצאים מראים שמאז ינואר 2020, ברוב המדינות יש שיעור תמותה עודף בעקבות הקורונה ביחס לממוצע באותו זמן בשנים קודמות".

נתניהו המשיך ואמר "בין שלוש המדינות המוזכרות בדיווח על כך שאין בהן שיעור תמותה עודף, נמצאת מדינת ישראל. חשוב שתדעו זאת, כי בתקשורת לא יספרו לכם. אבל עוד יותר חשוב שנלמד מההישג הזה לגבי ההמשך".

לדבריו "עשינו מאמצים כבירים על מנת לשמור על חיי אדם בגל הראשון והצלחנו לצמצמם את הסכנה ואת שיעור התמותה מהמגפה באופן משמעותי. אבל המלאכה לא תמה. גם כעת, כשהגל השני פוקד אותנו ועוד מדינות רבות עולם, עלינו לעשות ביחד את כל שניתן על מנת להמשיך ולהילחם ביחד בהתפשטות הגוברת של הנגיף".

ראש הממשלה הציג את המספרים: ספרד 56%+ תמותה עודפת, צ'ילה 46%+ תמותה עודפת, בריטניה 45%+ תמותה עודפת, איטליה 44%+ תמותה עודפת, בלגיה 40%+ תמותה עודפת, צרפת 31%+ תמותה עודפת
הולנד 27%+ תמותה עודפת, שוויץ 26%+ תמותה עודפת, שבדיה 24%+ תמותה עודפת, ארה"ב 23%+ תמותה עודפת, ברזיל 20%+ תמותה עודפת.4 תגובות

מיין תגובות
 1. 4

  ישראל נמצאת במקום השלישי בדירוג העולמי בתפוצת התחלואה.
  זו האמת ואין בלתה.

  כל עיוות נתונים והמצאת מונחים חדשים הזויים ומופרכים שאין אפילו קשר מקרי בינם לייצוג המציאות – לא ישנו את העובדות.
  ביב המצחין – רואה בחיי אדם, נתונים סטטיסטיים (שאף ניתן לסדרם באופן שנח לו), וכ"הצלחות" אישיות.

 2. 3

  שוטים
  הקב"ה שומר עלינו
  זה לא משרד הבריאות או כל גורם אחר
  זה תפילות
  זה ארץ ישראל ששומרת על יושביה
  זה גדולי ישראל שמצילים את הדור

 3. 2

  הטיפש שוב פעם מתגאה ולוקח לעצמו הישגים על ניסיו של אלוקים.
  עוד לא למד לקח.

 4. 1

  אתר קול חי תומך בדיכוי חרדיים, בהסתה ובאלימות משטרתית נגדם.
  לא ייתכן לחסום תגובות אנטי-ביביות – סתם כי הפיהרר לא יאהב את זה.