מעבר לאתר המותאםאייכלר: "דיור לזו"צ וצביון השבת – מבחינתי שניהם אידישקייט"

מערכת האתר No Comments on אייכלר: "דיור לזו"צ וצביון השבת – מבחינתי שניהם אידישקייט"

ח"כ ישראל אייכלר: "ראיתי עכשיו מודעה שמאוד החמיאה לי: שאנחנו לא דואגים מספיק לאידישקייט כי אנחנו דואגים לדיור וצרכי הציבור הגשמיים"

ח"כ ישראל אייכלר צילום: פלאש 90
22:43
04.04.20
בנצי לייזרוביץ No Comments on מרן הגרב"מ אזרחי בשיחה מיוחדת: "מה עמד לישראל בכל הדורות?"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

חבר הכנסת ישראל אייכלר בפורום הבחירות של קול חי: "אני לא מתוח, אני בטוח. הקב"ה נתן לאדם זכות בחירה וללכת להצביע זה לקדש שם שמים ואני מאמין שהציבור, שהוא ירא שמים יבחר. אני אופטימי. אני בטוח שבעזרת ה' ביום שני תהיה ישועה גדולה מהמצוקה הנוראה שאנחנו כבר שנה שלימה".

לשאלת המראיין האם לדעתו גוש הימין יצליח להשיג רוב של 61 מנדטים: "למה 61? אפשר גם 63, אני לא אתנגד".

בהמשך סירב אייכלר להמשיך ולעסוק בתוצאות: "עצם העיסוק במספרים זו הסחת הדעת מהמטרה המרכזית. יש לנו מלחמת ה' בעמלק, רוצים לעקור את התורה. זו מלחמה בין 2 כוחות, בין עמלק הכפירה והפוליטיקאים שרוצים לעקור את התורה מישראל ובין ציבור החרדים לדבר ה'".

בנוגע לקהלים בציבור החרדי שטוענים כי חברי הכנסת החרדים לא דואגים להם מספיק אמר: "ראיתי עכשיו מודעה שמאוד החמיאה לי; נאמר בה בדיוק ההפף ממה שאתה אומר, המודעה אומרת שאנחנו לא דואגים מספיק לאידישקייט כי אנחנו דואגים לדיור וצרכי הציבור הגשמיים".

"לי אין הבדל", מוסיף אייכלר ופורס את משנתו "דיור לזוג צעיר, שכר למורה, או שמירת שבת – זה הכול אידישקייט".

"הבחירות האלו הם על השאלה האם נוכל להמשיך לחיות פה כיהודים", מדגיש אייכלר.

בהתייחס לחלוקת ההצבעה בתוך הציבור החרדי בין 2 המפלגות המייצגות אותו בכנסת השיב אייכלר: "היות וכל השתתפותנו בבחירות היא רק מכוח הוראתם של גדולי הדור ואחרת בכלל אסור היה לנו לקחת חלק בזה, כל אחד ישאל את רבותיו למי להצביע".0 תגובות