מעבר לאתר המותאםבנט: "סימנים ראשוניים של התרופפות בהתבססות איראן בסוריה"

קובי פינקלר No Comments on בנט: "סימנים ראשוניים של התרופפות בהתבססות איראן בסוריה"

שר הביטחון נפתלי בנט: "אנחנו מזהים סימנים ראשוניים של התרופפות וחישוב מסלול מחדש של איראן בסוריה. ישראל עוברת מתפיסה מגננתית להתקפית" | עוד אמר: "האדמה בוערת באיראן, לעם האיראני נמאס ואנחנו בישראל מתכתבים עם המסר הזה"

השר נפתלי בנט צילום: פלאש 90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

שר הביטחון, נפתלי בנט, השתתף כעת בכנס New-Tech 2020 לפיתוח יכולות צבאיות בגני התערוכה. בדברים שנשא במקום התייחס השר לנושא האיראני ואמר: "יש מחאות ברחוב האיראני, העם הפרסי אומר לאייתוללות 'תפסיקו לבזבז את הכסף ולהקיז את הדם שלנו בהרפתקאות'. לעם האיראני נמאס, ואנחנו בישראל מתכתבים עם המסר הזה. האדמה בוערת באיראן. הגחלים לא כובו, הן כוסו והן לוחשות".

בדבריו, הדגיש בנט את ניסיונותיה של איראן להתבסס בסוריה ואת פעולות צה"ל כדי למנוע זאת: "מבחינתנו סוריה זה לא רק איום אלא גם הזדמנות. הם שולחים כוחות כדי לנסות להתבסס שם ולהתיש אותנו, אבל אנחנו יכולים להפוך את החיסרון ליתרון".

"יש לנו עליונות מודיעינית ומבצעית", הזהיר בנט "ואנחנו אומרים לאיראן בצורה ברורה: צאו מסוריה, אין לכם מה לחפש פה. אני יכול לבשר כאן שאנחנו מזהים סימנים ראשוניים של התרופפות וחישוב מסלול מחדש של איראן בסוריה. רק התחלנו. אנחנו נגביר. אנחנו עוברים מתפיסה מגננתית לתפיסה התקפית – להחליש, להתיש, לעייף ולשחוק את ראש התמנון כדי להחליש את זרועותיו".0 תגובות