מעבר לאתר המותאםמפלגת צומת הסירה את מועמדותה לכנסת ותתמוך במפלגת הליכוד

איתי גדסי No Comments on מפלגת צומת הסירה את מועמדותה לכנסת ותתמוך במפלגת הליכוד

מפלגת 'צומת' הודיעה כי תפרוש מהמירוץ הפוליטי ותעביר את תמיכתה למפלגת הליכוד, זאת לאחר הסכם שנחתם בין המפלגות, לפיו הליכוד יקדם את סדר יומה של 'צומת' בתמורה להסרת מועמדותם

קלפי צילום: יונתן סינדל, פלאש 90
10:17
31.03.20
דוד קליגר No Comments on אל תפספסו: אברהם פריד בדואט עם צבי זילברשטיין • האזינו ל"עננו"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש הממשלה נתניהו נפגש הבוקר יחד עם שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן עם יו"ר מפלגת צומת, משה גרין. בפגישה סוכם על שיתוף פעולה במסגרתו תסיר צומת את מועמדותה לכנסת ה-23 ותתמוך בליכוד בבחירות הקרובות. בבחירות בחודש ספטמבר זכתה צומת לתמיכה של כ-16,000 מצביעים.

הסיכום שהושג בין הליכוד וצומת נועד לתת מענה לסוגיות החשובות של ההתיישבות הכפרית בכלל והמושבים בפרט. מדובר בצעד חשוב נוסף בדרך להשגת 61 מנדטים ובמטרה למנוע בזבוז קולות מיותר מגוש הימין.

במסגרת ההסכם התחייבו הצדדים על שיתוף פעולה ועל קידום סדר יום לאומי משותף ועל קידום מדיניות חברתית כלכלית על ידי הממשלה בראשות יו"ר הליכוד, בנימין נתניהו. על פי הסעיפים המופיעים בהסכם יוקם מכון חינוכי היסטורי להנצחת מורשתו של רב אלוף אלוף במיל' רפאל איתן ז"ל, תוקם ועדה בין משרדית תוך חודשיים מיום כינון הממשלה החדשה לטיפול בנושא קרקעות ותכנון במרחב הכפרי.

אותה ועדה בין משרדית אמורה לגבש את המלצותיה באשר להקפאת חוק קמיניץ (תיקון 116). סעיף נוסף המופיע בהסכם בין הליכוד לצומת נוגע להקמת ועדה בין משרדית לבחינת פתרונות לסוגיות שהועלו על ידי נהגי המוניות וההיסעים.

מנגד, יו"ר ארגון הנהגים ומספר 2 במפלגת צומת שי דיין, טוען כי פרישת מפלגת צומת אינה על דעתו והוא מתנגד להחלטה ולתמיכה בליכוד. דיין: "קורא לכל נהגי המוניות בארץ לא להצביע לנתניהו. הוא מקדם את הרפורמה בענף המוניות ופוגע בפרנסה שלנו – נהגי המוניות לא פראיירים – ולא תומכים במי שפוגע בהם. בימים הקרובים נמשיך את המגעים עם מפלגות נוספות על מנת להודיע במי אנו נתמוך בבבחירות הקרובות. מה שבטוח – לנתניהו נהגי המוניות לא יצביעו".0 תגובות