מעבר לאתר המותאם
1

אורלי לוי: "אני ראיתי את אבי אבוחצירא משתף פעולה עם החרדים"

אסתי פלד No Comments on אורלי לוי: "אני ראיתי את אבי אבוחצירא משתף פעולה עם החרדים"

ח"כ אורלי לוי בריאיון ל'מהדורה המרכזית' מתייחסת לעבודתה בוועדת הכספים כוועדה היחידה שפעילה בזמן ממשלת מעבר, "מי שמנצח בוועדת הכספים אלו פקידי האוצר שמנתבים את הכספים"

ליברמן יורד מביתו של מרן שר התורה צילום: פלאש 90
19:07
06.08.20
בנצי לייזרוביץ No Comments on אסון בכנרת: אברך חרדי בן 24 טבע למוות

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ח"כ אורלי לוי מראשי העבודה-גשר התראיינה הערב (שני) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן. אורלי שחברה בוועדת הכספים סיפרה על העבודה בוועדה היחידה שפעילה בכנסת ללא ממשלה מתפקדת: "יחסי הכוחות היום בוועדה זה 1:0 לטובת פקידי האוצר. אין לי בשורות לציבור. רואים מחזה סוריאליסטי אתה רואה שמעבירים מליארדי ש"ח למשרדים שיש להם נגיעה לפוליטיקה. אבל אין כסף לילדי החינוך המיוחד".

לוי שכיהנה כח"כ במפלגתו של ליברמן ופרשה אמרה על ההתנהלות של ליברמן; "אני לא מומחית לליברמן. הרבה מאוד פוליטיקאים יודעים שאם הם יסמנו אוכלוסייה מסויימת הם יקבלו מנדטים". אורלי מוספה בעדות אישית שלה, "אני ראיתי את אבי אבוחצירא (יועצו הקרוב של ליברמן) ויועצים אחרים יודעים לשתף פעולה עם החרדים".

אורלי מזכירה את שיתוף הפעולה ההדוק בין ליברמן לחרדים במירוץ לראשות עיריית ירושלים: "גם בבחירות לר"ע ירושלים המועמד של ליברמן היה גם המועמד של החרדים, ליאון בכלל לא קיבל מנדט להיכנס למועצה".

 

 0 תגובות