מעבר לאתר המותאם
1

זוהר: "באים לבחירות כאנדרדוג – מקווים להוציא את כל הימין מהבית"

אסתי פלד No Comments on זוהר: "באים לבחירות כאנדרדוג – מקווים להוציא את כל הימין מהבית"

ח"כ מיקי זוהר בריאיון ל'מהדורה המרכזית' פסימי לגבי הסיכויים שליברמן יצטרף לממשלת ימין צרה, "סיכוי קלוש. העמדות שלו משתנות באופן תדיר אני פסימי אני לא רואה אפשרות להקים ממשלה עם ליברמן או עם כחול לבן"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ח"כ מיקי זוהר יו"ר סיעת הליכוד התראיין הערב (שלישי) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת איתי גדסי הסביר מדוע הוזעקו חברי הכנסת של הליכוד לקריה בתל-אביב לפגישה עם ראש הממשלה לאחר הפגישה עם גנץ, לדבריו "לא בדיוק הוזעקנו מדובר בפגישה שתוכננה מראש. היינו צריכים לשוחח על דברים חשובים".

על הפגישה הלא מוצלחת בין גנץ לנתניהו אומר זוהר, "מהרגע הראשון בכחול לבן לא רצו ממשלת אחדות, הם רוצים את הממשלה לעצמם. הם יתרצו שנתניהו לא רוצה".

זוהר לא מתרגש מהסקרים שמראים כי הציבור מאשים את נתניהו בבחירות נוספות, "אני מאמין שהאחוזים שאמרו שביבי אשם בבחירות השלישיות הם אינם ממצביעי הימין או הליכוד הם נמנים על מחנה השמאל או הרשימה המשותפת".

זוהר שתלה תקוות בליברמן היה פסימי הפעם, "אני חושב שהסיכוי הקלוש עם ליברמן גם לא יצלח ואנחנו לכיוון בחירות שלישיות. העמדות שלו משתנות באופן תדיר אני פסימי אני לא רואה אפשרות להקים ממשלה עם ליברמן או עם כחול לבן. אם זה צריך לקרות ב"ה נוציא את כל הציבור הימני מהבית אלו שלא הצביעו. אנחנו באים לבחירות כאנדרדוג (בעלי הסיכויים הנמוכים לנצח) ולכן אני חושב שעם ישראל לא יפקיר אותנו".0 תגובות