מעבר לאתר המותאם
1

ניתוח ערב המופע: ישי ריבו חושף את העזרה מהרב פירר ומקדיש מופע לרב

קלמן טלר 4 Comment on ניתוח ערב המופע: ישי ריבו חושף את העזרה מהרב פירר ומקדיש מופע לרב

לאחר ביטול אירוע ההתרמה: הזמר והיוצר ישי ריבו חשף את העזרה שהזדקק לרב אלימלך פירר בערב המופע הגדול בקיסריה. בנוסף ריבו הבטיח כי הכנסות של אחת מההופעות שלו יוקדשו לתרומה לארגון

9:27
05.06.20
דוד קליגר No Comments on מרתק: המלחין הצעיר בנצי שטיין בראיון ראשון ברדיו לטוקר • צפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לאחר הודעת ביטול אירוע ההתרמה למען עמותת "עזרא למרפא" של הרב אלימלך פירר. התייצב היום (שלישי) הזמר המוערך וזמר העשור של "קול חי" ישי ריבו פרסם פוסט ובו דברי תמיכה ברב פירר ואף סיפר את סיפורו האישי ואת עזרתו של הרב פירר המהירה והיעילה שמסתבר שהצילה לו את המופע בקיסריה. בסיום הפוסט כותב ישי כי ההכנסות של אחד מהמופעים הקרובים יוקדשו לתרומה לארגון של הרב פירר.

וכך כתב ישי: חברים, אני רוצה לשתף אתכם במשהו אישי, שקרה לי לפני מספר חודשים.
בערב יום השואה השתתפתי בערב משפחתי עם סבתא של אשתי, ניצולת שואה. לקראת סיום הערב התחלתי להרגיש כאבים קלים בבטן שהלכו והחמירו, באותו לילה הכאבים החריפו והפכו לבלתי נסבלים, בלית ברירה פניתי לבית החולים ושם גילו שיש לי אבנים בכליות, ועלי לעבור ניתוח בהקדם.

ניתוח זה אף פעם לא נעים, אבל לכל החשששות האנושיים הטבעיים, הצטרפה אצלי מועקה גדולה, כל זה קרה כמה ימים לפני ההופעה בקיסריה – ועד שדברים יזוזו, ועד שאברר על מנתח טוב ועד ש, ועד ש… מה יהיה על כל אותם אנשים שפינו זמן ורכשו כרטיס להופעה?

ואז הפנו אותי לרב פירר והוא הפנה אותי לפרופסור דובדבני, שטיפל בי בצורה מדהימה.
יומיים לפני המופע נכנסתי לניתוח, יומיים אחר כך שרנו ביחד בקיסריה והעפנו את השמיים, תודה לא-ל.

ברור לי שללא עזרתו המקצועית והאנושית של הרב פירר זה לא היה מתאפשר.
לא נחשפתי מספיק לפעלו של הרב פירר, אבל מהעזרה העצומה שהגיש לי אני יכול ללמוד הרבה על כל 24 השעות שלו, כפול 365 ימים בשנה, כפול שנים רבות.

הבוקר נודע לי שלמרבה הצער אירוע ההתרמה לעמותה שלו בוטל מתוך שיקולים של הרב פירר.

כאות תודה אישית לך הרב פירר ולפועלך, בחרתי להקדיש לארגון המופלא "עזרה למרפא" שבראשותך את אחת ההופעות הקרובות שלי, כל הרווחים ממנה יועברו לעמותה ולקידוש השם שאתה עושה מדי יום.

ברור לי שבשמיים מחכה לכם הרבה הרבה הרבה יותר מזה, על כל רגע של פעילות למען כולנו.4 תגובות

מיין תגובות
  1. 3

    אבאלה ….!!!!!!!מה ביקשו לעשות הופעה בלי זמרות מה הוא כבר ביקש??….. ותאמינו לי שלכל הזמרות האלא לא חסר את הכסף של החרדים…. מעניין שפתאום מה שדחוף להם זה להופיע במופע חרדי……… שנאת חינם לשמה ……..!!!!!!!!!!!

  2. 2

    ישי ריבו כל הכבוד על היוזמה
    מקווה שאומנים נוספים יעשו כמוך.ישר כח