זעם בליכוד: הח"כים שנעדרו מהצבעות – והסנקציות

  מוטי הלפרין No Comments on זעם בליכוד: הח"כים שנעדרו מהצבעות – והסנקציות
  צילום: דוברות הכנסת - דני שם טוב
  12:46
  19.04.24
  אבי יעקב No Comments on הלכה למעשה: מרן הגאב"ד הגר"מ גרוס בדרשת שבת הגדול | צפו

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  פרסום ראשון: בסיעת הליכוד זועמים על חברי הכנסת דני דנון וגילה גמליאל וחברי כנסת נוספים, שנעדרים מהצבעות דרך קבע. אתמול פרסמנו כי יו"ר הקואליציה אופיר כץ שיגר איום לחברי הכנסת שייעדרו מההצבעות באותו יום: "חברי כנסת שלא הגיעו להצביע, לא יעלו חוקים שלהם. זה כולל גם יושבי ראש ועדות. חוקים שאמורים לעלות בראשון הקרוב לוועדת שרים יוסרו מסדר יום הועדה".

  היום חשף כ"ץ בהודעה פנימית את שמותיהם של הנעדרים שהולכים לספוג סנקציות: "צר לי שחברי כנסת בסיעה לא מבינים את משמעות התפקיד שלהם והאחריות הנגזרת ממנו. אירועי המליאה מאתמול, בהם רבים מכם בחרו לא להגיע להצבעות, לא יחזרו על עצמם.

  "במסגרת שינוי המגמה, אני מעדכן בזאת שחוקיהם של חברי הכנסת מכל סיעות הקואליציה שלא הגיעו אתמול להצבעה, הוסרו מועדת שרים לחקיקה בשבוע הקרוב. כמו כן, חוקיהם של ראשי ועדות שלא הגיעו, לא יעלו למליאה בשבוע הבא.

  "לצערי, שוב גילה גמליאל ודני דנון לא הגיעו לרוב ההצבעות בלי אישור מראש ובלי קיזוז. אמשיך לפרסם באופן קבוע את שמות חברי הכנסת שמסיבה לא ברורה סבורים שהמשמעת הליכודית והקואליציונית לא חלה עליהם, יהיו סיבותיהם אשר יהיו".  0 תגובות