מעבר לאתר המותאם  אביו של החייל שנהרג בעזה: "שנפילתו לא תהיה לשווא"

  המהדורה המרכזית No Comments on אביו של החייל שנהרג בעזה: "שנפילתו לא תהיה לשווא"

  ד"ר יחיאל לייטר, ראש הסגל של נתניהו לשעבר ואביו של משה שנפל בקרב בעזה הערב ב'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן: "הרב מדן היה אצלי לפני מספר דקות ואמר שאברהם אבינו ובנו יצחק הלכו לעקידה 'וילכו שניהם יחדיו', שגם כאשר ידעו מה הולך לקרות הם המשיכו ללא מורא. שמעתי על בני שיכל למצוא מקומות אחרים לשרת, פחות מסוכנים, אבל הוא לא פחד מהמוות ועשה את המקסימום למען ישראל".

  18:31
  28.11.23
  שטח כלכלי No Comments on איש המשכנתאות: "היקף הירידה – תואם לסיטואציה"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ד"ר יחיאל לייטר, ראש הסגל של נתניהו לשעבר ואביו של משה שנפל בקרב בעזה, התראיין הערב ב'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן ושיתף: "הרב מדן היה אצלי לפני מספר דקות ואמר שאברהם אבינו ובנו יצחק הלכו לעקידה 'וילכו שניהם יחדיו', שגם כאשר ידעו מה הולך לקרות הם המשיכו ללא מורא. שמעתי על בני שיכל למצוא מקומות אחרים לשרת, פחות מסוכנים, אבל הוא לא פחד מהמוות ועשה את המקסימום למען ישראל".

  לייטר ספד לבנו ואמר: "משה היה רב פעלים, למד רפואה, השלים ימי מילואים, ועסק בחינוך. ניתן ללמוד ממנו את מידת ניצול הזמן. תמיד הזהרתי אותו שהוא מעמיס על עצמו יותר מידי. כששאלתי אותו על חשבון מה הוא מוסיף לעצמו משימות – היה עונה לי: 'על חשבון השינה'. ניתן ללמוד ממשה הי"ד גם את שמחת החיים שלו, תמיד היה בשמחה ובשלווה".

  לדבריו: "כשקיבלנו את הידיעה הקשה על מותו בליל שבת, ניסיתי להתחזק ולחשוב מה משה היה עושה עכשיו. ניסינו להמשיך את הסעודה ולשיר זמירות שבת כרגיל. הוא היה הרוח החיה של המשפחה, איך ממשיכים הלאה? מה שמנחם אותנו זה הידיעה שהוא קידש שם שמים במותו. שהוא יצא בגבורה להגן עלינו".

  לייטר סיפר עוד: "כשראש הממשלה נתניהו התקשר לנחם, הוא היה בדרכו למסיבת העיתונאים, ואני אמרתי לו: 'תבטיח לי, שמותו של בני ושאר החללים לא היה לשווא'. צריך להוציא את הניצחון מבין ההפסדים הקשים שחווינו".

  האזינו  0 תגובות