ראה"מ נתניהו: "אין הפסקת אש בלי שחרור חטופינו"

  שלמה ריזל No Comments on ראה"מ נתניהו: "אין הפסקת אש בלי שחרור חטופינו"

  ברקע דיווחים שונים על עסקה מול החמאס, במסגרתה ישוחררו מספר חטופים בתמורה להפסקת אש זמנית. אומר הערב ראש הממשלה נתניהו במפקדת פיקוד מרכז לראשי רשויות ביהודה ושומרון: "לא תהיה הפסקת אש בלי שחרור חטופינו". צפו

  צילום: לע"מ
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש כעת עם ראשי רשויות מיהודה ושומרון במפקדת פיקוד מרכז, יחד עם חברי הקבינט לניהול המלחמה, ועם ר' השב"כ ור' המל"ל.

  "בתחילת דבריי אני רוצה לשבח את הפעולה הקרקעית של צה"ל ברצועת עזה, היא מתקדמת היטב ומשיגה תוצאות טובות. אני מבקש לשים בצד כל מיני שמועות סרק שאנחנו שומעים מכל מיני כיוונים, ולחזור על דבר אחד ברור: לא תהיה הפסקת אש בלי שחרור חטופינו. כל השאר זה סרק.

  אני פה עם קבינט ניהול המלחמה, עם ראשי המועצות ביהודה ושומרון וכמובן עם פיקוד המרכז. אנחנו באים הנה לשלוש מטרות: מטרה ראשונה היא להגביר את הסיכול של הטרור, זה נעשה ביד רמה. אני רוצה לשבח את צה"ל, את השב"כ ואת משטרת ישראל על פעולה מאוד מרשימה בתחום הזה.

  היעד השני הוא למנוע הסלמה והפיכת יהודה ושומרון לזירה שנייה. הדבר הזה כמובן מחייב היערכות גם לפיגועים המוניים גם ב-יהודה ושומרון וגם מ-יהודה ושומרון. הסיבה השלישית זה קומץ קיצוניים שלא מייצגים את הציבור שיושב כאן, שגורם נזק גדול למדינת ישראל.

  הציבור של תושבי יהודה ושומרון זה חצי מיליון אזרחים נאמנים, שומרי חוק, שעושים עבודה מסורה. עכשיו, רבים רבים מהם גם בשירות הסדיר וגם בשירות המילואים בתוך קו החזית בעזה. האזרחים הללו תרמו תרומה גדולה מאוד למדינת ישראל במהלך השנים ועומדים באתגרים שאזרחי ישראל יודעים כמה הם קשים וכמה הם מחייבים. הם תמיד, תמיד, תמיד שמרו על ערכים – ערכי מוסר ונורמות התנהגות ראשוניות במעלה.

  יש קומץ קטנטן של אנשים שלא מייצג את הציבור הזה, שלוקח את החוק לידיים. אנחנו לא מוכנים לסבול את זה, אנחנו לא מוכנים לקבל את זה, אנחנו נפעל נגד זה בכל דרך. זה גורם נזק בינלאומי כבד למדינת ישראל וזה לא מייצג את הציבור כאן. אני מגנה את זה ואנחנו נפעל נגד זה, ואני יודע שאני מייצג את כל האנשים שיושבים כאן; ראשי היישובים ביהודה ושומרון וציבור המתיישבים ביהודה ושומרון. תודה רבה לכם".

  בפגישה משתתפים ראשי רשויות מהיישובים: אורנית, אפרת, אלקנה, אריאל, בית אל, ביתר עלית, בנימין, בקעת הירדן, גבעת זאב, גוש עציון, הר הדר, הר חברון, ר׳ מנהלת חברון, מודיעין עילית, מעלה אדומים, מעלה אפרים, עמנואל, מועצת קדומים, קריית ארבע, קרני שומרון, שומרון ושער שומרון, מנכ"לית מועצת יש"ע ומזכ"ל אמנה.  0 תגובות