אלוף פיקוד הדרום בהצהרה: "דור זה הוא דור הניצחון"

  קובי פינקלר No Comments on אלוף פיקוד הדרום בהצהרה: "דור זה הוא דור הניצחון"

  אלוף פיקוד הדרום ירון פינקלמן בהצהרה לתקשורת: "אנו נלחמים גם בשעות הללו במרכזים המשמעותיים ביותר של רצועת עזה. לראשונה בעשרות השנים האחרונות צהל בלב ליבה של העיר עזה, בלב ליבת הטרור. לנגד עינינו כל העת החטופים שמוחזקים בשבי החמאס. השבתם – היא מצפן עבורנו"

  12:31
  29.02.24
  קובי פינקלר No Comments on לוחמי צה"ל פשטו על מחרטת נשק ומחסן אמל"ח בזייתון

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  אלוף פיקוד הדרום, האלוף ירון פינקלמן, מסר בשעה האחרונה הצהרה לתקשורת בה אמר: "לפני חודש ימים, בהתקפה רצחנית ומזעזעת, תקף החמאס ופגע בנו פגיעה קשה. באותו יום נורא, לא עמדנו במשימתנו. האירועים הקשים הללו צרובים בנו. צרובים בי עד מאוד, ועוד נידרש לעומקם. מאז – מלחמה, מטרותיה ברורות, פירוק ארגון הטרור חמאס ויצירת התנאים להשבת החטופים הביתה. זהו חודש ימים שפיקוד הדרום נלחם ללא הפסקה ברצועת עזה, מהאוויר, מהים ובתמרון משמעותי ביבשה. הפעולות שלנו פוגעות בליבת יכולות חמאס. חיסלנו עשרות מפקדים, חשפנו מנהרות רבות, ואנו פוגעים קשות באויב. אנו פועלים בשילוב זרועות מצוין עם כלל גופי צהל, מודיעין, אוויר, ים ועם שירות הביטחון הכללי. לנגד עינינו כל העת החטופים שמוחזקים בשבי החמאס, השבתם היא מצפן עבורנו".

  פינקלמן המשיך ואמר: "במלחמה הזאת אני פוגש בשדה הקרב את הלוחמים והלוחמות, בסדיר ובמילואים, קצינים וחיילים מכל גווני החברה הישראלית. בראשם, תמיד מקדימה, מובילים המפקדים. אצל כלל המפקדים אני מזהה את האומץ, החתירה למגע, אחוות הלוחמים ומעל הכל את הדבקות במשימה והחתירה לניצחון. גם בדור הלוחמים והמפקדים הזה מפעמת רוח צה"ל. כפי שאמרתי ביציאה להתקפה, הדור הזה הוא דור הניצחון. אנו נלחמים גם בשעות הללו, במרכזים המשמעותיים ביותר של רצועת עזה. משם אני שב כעת. לראשונה, בעשרות השנים האחרונות צה״ל נלחם בלב ליבה של העיר עזה, בלב ליבת הטרור. זו מלחמה מורכבת וקשה ולצערי יש בה גם מחירים. מדי יום ומדי שעה הכוחות הורגים מחבלים, חושפים מנהרות, משמידים אמצעי לחימה וממשיכים וחותרים קדימה אל ריכוזי האויב. אנחנו ממשיכים בכל הכוח, במטרה לנצח את ארגון החמאס המתועב. את רוח הקרב שלנו, אנו שואפים ומקבלים מעוצמתו של עם ישראל. לא ננוח, לא נעצור, לא נשקוט עד שנעמוד במשימתנו. עד לניצחון".  0 תגובות