יעלון התנצל בפני משפחת אבו לטייף

  דוד קורצווייל 1 Comment on יעלון התנצל בפני משפחת אבו לטייף

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  שר הביטחון, משה (בוגי) יעלון, הגיע לביקור תנחומים בבית משפחתו של סלאח אבו לטייף ברהט, שנרצח בשבוע האחרון בתקרית הירי בגבול רצועת עזה. במהלך הביקור שוחחו בני המשפחה עם שר הביטחון על התקרית. שר הביטחון עידכן את בני המשפחה על האירוע ועל התחקיר הראשוני שהתקיים בעקבות התקרית.

  שר הביטחון אמר ״באתי לנחם את המשפחה ואנשי רהט על האבידה הכבדה. אנחנו מצטערים וכואבים. לא הכרתי את סלאח באופן אישי, אבל שמעתי איזה עובד נאמן היה ומה הספיק לעשות בחייו. אם נגרמה איזושהי עוגמת נפש בשלבים שאחרי מותו של סלאח אנחנו מצטערים על זה. נראה מה קרה כדי ללמוד ולהפיק לקחים. זו הפעם הראשונה שצלף מעזה יורה על עובדים מהצד השני של הגדר. חשבנו שיש כללי משחק שלא יורים על אזרחים שעובדים ליד הגדר. עד עכשיו לא ירו על אזרחים, ואנחנו נצטרך לשקול מה עושים כעת אם מישהו שינה את הכללים. אנחנו רואים את החמאס כאחראי מכיוון שהוא הריבון בשטח. יצאנו מרצועת עזה ואף אחד לא התכוון לירות לשם. אבל לצערי משם יורים".

  20131226_171034 (2)

  "אנחנו מצפים שהחמאס ימנע את הירי הזה. מבחינתנו זה בלתי נסבל ובגלל זה אנחנו מגיבים. אבל קודם כל באתי להביע את תנחומיי מעומק הלב, ושלא תדעו עוד צער״.

  20131226_171034 (1)

  20131226_170845 (1)  1 תגובות

  מיין תגובות