אין לימודים מחר בירושלים, קרית יערים עדיין ללא חשמל

  דוד קורצווייל | צילום: חדשות 24 No Comments on אין לימודים מחר בירושלים, קרית יערים עדיין ללא חשמל

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  לאחר הערכת מצב שהתקיימה הערב בעיריית ירושלים, הוחלט שלא לקיים מחר לימודים בבתי הספר, גני הילדים והמשפחתונים בכל רחבי העיר, בשל העובדה כי נזקי הסופה יצרו מפגעים בטיחותיים ממשיים בחלק ממוסדות החינוך, וכן בשל הסכנה לקרה וקפיאה של צירי התנועה והמדרכות הוחלט לא לקיים מחר לימודים על מנת שלא לסכן את התלמידים. עובדי העירייה בסיוע חיילי צה"ל ומתנדבים, יפעלו מחר בכל מוסדות החינוך על מנת לערוך בדיקות יסודיות ולתקן את הנזקים בכדי לאפשר את חידוש הלימודים ככל שיתאפשר לקראת יום שלישי.

  בביתר יתחדשו מחר הלימודים בביתר באופן חלקי; גני ילדים ומעונות לא ילמדו; בתי ספר יתחילו לימודים בשעה 10:00.

  תושבי קרית יערים מנותקים מחשמל כבר שלושה ימים. ראש המועצה המקומית אברהם רוזנטל אמר לקול חי כי בכירי חברת החשמל מבטיחים לו כבר יום שלם כי 'תוך שעה' היישוב יחובר.
  יישובי הצפון שחוברו עד כה: צפת, כפר שמאי, אמירים, פרוד, חמדת יער, כרם בן זמרה, רמת הגולן, בית ג'אן, מרום גולן, שפר, עין אביב. ישובים שיחוברו במהלך 12 השעות הקרובות: אביבים, דובב, יראון, ברעם, גוש חלב, מרון, ספסופה, אור הגנוז ובר יוחאי.

  השר לבטחון פנים קיים הערב הערכת מצב עיקרי ההחלטות הינן: – המשך ההערכות המיוחדת במטרה להציל חיים ולהשיב את שגרת החיים לאזרחי מדינת ישראל. – בתוך כך הוחלט, יימשכו פינויי הצירים וחיבור החשמל לבתי האב המנותקים. – תמשך העברת מזון, שתיה ואמצעי חימום לאזרחים הזקוקים לכך. – אזרחים שפונו מביתיהם יוחזרו במהירות האפשרית היכן שניתן לבתיהם. – הנחיות לציבור: – נהיגה בכבישים: -במהלך הלילה צפויה קרה וקרח בכבישי הארץ, יש להמנע מנסיעות מיותרות ולהקפיד על נהיגה זהירה ואיטית. – קיים חשש לשטפונות במקומות הנמוכים ולכן יש לוודא שהנסיעה והמסלול בטוחים טרם יציאה לדרך. – נוכח נזקי מזג האויר ופגיעה בכבלי החשמל הציבור נקרא ונדרש לגלות זהירות ולהמנע מכל מגע עם כבלי חשמל קרועים וכן לדווח על כל תקלה. – עקב הצטברות שלגים על גגות ועצים קיים חשש מקריסת מבנים ועצים, יש לנהוג בזהירות ולוודא כי אין מפגעי בטיחות באזור. השר לבט״פ קורא לאזרחים להשמע להנחיות ולכללי ההתנהגות המפורסמים באמצעי התקשורת באופן שוטף על ידי משטרת ישראל וכלל הגורמים

  משטרת התנועה מדווחת כל הצירים ברחבי הארץ פתוחים לתנועה למעט, הכניסות לצפת וגשר צאלים.  0 תגובות