מעבר לאתר המותאם

  גדולי ישראל קוראים: להקדים זמן כניסת השבת לרפואת הרבנית לאו

  אבי רבינא No Comments on גדולי ישראל קוראים: להקדים זמן כניסת השבת לרפואת הרבנית לאו

  גדולי ישראל בקריאת קודש מיוחדת, קוראים לציבור להקדים את זמן כניסת השבת לרפואת הרבנית פייגא צפורה בת הדסה לאו , אשת הרב הראשי הרב דוד לאו שליט"א

  הרב דוד לאו צילום: Yonatan Sindel/Flash90

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  מרנן ורבנן גדולי ישראל יוצאים בקריאת קודש משותפת להקדים את זמן כניסת השבת לרפואת הרבנית פייגא צפורה בת הדסה, אשת הרב הראשי לישראל הגר"ד לאו שליט"א.

  במכתב שכתב פוסק הדור הגאון רבי יצחק זילברשטיין שליט"א, אליו הצטרפו ראש הישיבה הגאון רבי ברוך דב פוברסקי שליט"א ומרן רבינו הגאון רבי שמעון בעדני שליט"א, כותבים על הסגולה הגדולה של קבלת שבת מוקדם, "שנאמר שבת היא מלזעוק ורפואה קרובה לבוא".

  במכתבם כותבים גדולי ישראל כי זכות השבת היא זכות עצומה ומי שפועל למען השבת, קרובה הרפואה לבוא אי"ה: "זכות אבות של הצדיק רבי יצחק ידידיה פרנקל יעמוד לה. אני הקטן ראיתי ושמעתי את הדברים הנפלאים שהשמיע הסבא על שמירת השבת, זכות זו העצומה תעמוד לנכדתו הרבנית תחי'" כתב הרב זילברשטיין.

  "גם בעלה הרב הראשי הגאון רבי דוד שליט"א גם הוא פועל למען השבת וגם הרב הראשי הגאון רבי ישראל מאיר שליט"א פועל רבות למען השבת. וסגולה גדולה היא להקדים את השבת, שנאמר שבת מלזעוק ורפואה קרובה לבא". מסיים הרב זילברשטיין את מכתבו שאליו הצטרפו כאמור, הרב ברוך דב פוברסקי והרב שמעון בעדני שליט"א.  0 תגובות