מעבר לאתר המותאם
  1

  פלח שוק 18.1.12

  עפר גדנקן Comments Off on פלח שוק 18.1.12
  21:01
  24.01.21
  קובי פינקלר No Comments on יהודי אבל מתקופת אובמה: מי מחכה ליוסי כהן בבית הלבן?

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  [audio:https://www.93fm.co.il/wp-content/uploads/2012/01/pelach-shuk-18.1.12.mp3|titles=pelach shuk 18.1.12]

  לשמיעה דרך הסמארטפון סרקו את הברקוד

  משרד הפרסום 'גל אורן BSD' מיזג לתוכו את משרד יחסי הציבור 'קובי סלע יחסי ציבור כהלכה'. אורן אלימלך מנכ"ל המשרד מסר: "החטיבה החדשה תספק למגזר מענה נכון, מקצועי ויצירתי, כמו שקובי יודע לתת…". קובי סלע מסר: "כבוד לי להיות חלק ממשפחת 'גל אורן' ואני תפילה כי נמשיך להוביל, לחדש ולהפתיע…". בין לקוחות המשרד: 'תנובה', 'מאוחדת', 'אגד', 'בנק הפועלים', 'אל על', 'אוויס' ועוד.

  קובי סלע

  גם השבוע רשת 'יש' יוצאת במבצעים למשפחות ברוכות ילדים ובני תורה, הפעם תחת הכותרת "שש ביש". במסגרת המבצע יימכרו מגוון רחב של מוצרים, בכמות של שש יחידות, ובמחירים מוזלים. בין המוצרים: סוכר לבן יש, שמן קנולה, דיאט 'קוקה-קולה' ועוד.

  'בזק' משיקה שירות חדש: 'מנגינה בהמתנה'. השירות מאפשר להנעים את זמנם של המתקשרים במוסיקה יהודית במקום צליל חיוג. בין השירים בשירות: 'מלכותך' של אוהד מושקוביץ, 'להודות' של יוסף חיים שוואקי, 'תפילה לעני' של מרדכי בן דוד, 'עלה קטן' של אברהם פריד, 'על נהרות בבל' של מידד טסה, 'והיא שעמדה' של יעקב שוואקי ועוד. 'בזק' מציעה למצטרפים חדשים לשירות חודש ראשון חינם, ושיר ראשון במתנה. הזמנת השירות דרך המספר: 9344*.

  מנגינה בהמתנה – 9344*

  'תדיראן גרופ' הודיעה כי מעתה כל מקררי 'אמקור' המיוצרים בארץ נושאים תן תקן הלכתי של 'בד"ץ חניכי הישיבות'. מקררי 'אמקור' הותאמו לשבת לאחר ליווי ופיקוח צמוד החל משלב הייצור. 'אמקור' מחזיקים גם בתו תקן ישראלי ומגיעים עם 10 שנות אחריות.

  'מלכות וקסברגר' משיקה סדר תפילת הדרך עם מפת כבישי הארץ. המוצר מגיע בעיצוב חדשני ובשילוב תמונות, כמו גם תפילה מיוחדת לטיסות במטוס.

  תפילת הדרך עם מפות מבית 'מלכות וקסברגר'

  לכל מדורי "פלח שוק" לחצו.  0 תגובות