מעבר לאתר המותאם

  בשל ליקויי בטיחות: צו סגירה לפנימיית "ישרי לב" בקריית יערים

  בנצי לייזרוביץ 3 Comment on בשל ליקויי בטיחות: צו סגירה לפנימיית "ישרי לב" בקריית יערים

  בכבאות והצלה ירושלים טוענים כי בישיבה לא הותקנו ברזי כיבוי, לא נרכש ציוד כיבוי בסיסי הכרחי. אולם הדברים הגיעו לשיאם לאחר שבמקום נבנתה קומה נוספת המשמשת ללינת התלמידים ללא היתר ומחומרים דליקים

  צילום: כבאות והצלה ירושלים
  9:12
  25.05.22
  קובי פינקלר No Comments on בצה"ל דוחים את תחקיר CNN: "משולל כל יסוד"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  היום (ראשון) בשעות אחר הצהריים התקיים שימוע במפקדת המחוז בהשתתפות מפקד המחוז, ראש מחלקת ההגנה מאש וקצינים נוספים וכן נציגי בעל הנכס, אנשי ישיבת "ישרי לב" השוכנת בישוב קריית יערים.

  בכיבוי האש אומרים כי הרקע לשימוע היה הפרה מתמשכת של תקנות ההגנה מאש מאז שנת 2015. בין היתר במקום לא הותקנו ברזי כיבוי, לא נרכש ציוד כיבוי בסיסי הכרחי, לא קיימים פתחי מילוט ראויים ועוד.

  אולם הדברים הגיעו לשיאם לאחר שבמקום נבנתה קומה נוספת המשמשת ללינת התלמידים ללא היתר ומחומרים דליקים.

  בין הנימוקים לסגירת המקום כפי שנאמרו מפי מפקד המחוז טפסר ניסים טויטו: "בנכס על כל חלקיו קיימת סכנה ממשית ומידית לשוהים בו ובסביבתו. אחריותי כמפקד מחוז לשמור על התלמידים השוהים במבנה, ועל כל הבאים בשעריו ואף של השוהים בסביבתו".

  עוד הבהיר כי "אחריות זו חלה בראש ובראשונה עליכם כמחזיקים וכאחראים לנכס. נוכח ליקויים כה רבים, לצערי אין מנוס אלא להורות על הפסקת כל שימוש בנכס, למעט תיקון הליקויים". צו הסגירה נכנס לתוקפו באופן מידי והישיבה נסגרה.  3 תגובות

  מיין תגובות
  1. 3

   אפשר לשאול מה הסיבה בדיוק שאתם צריכים לפרסם את זה? זה מביא תועלת? זה מעניין את מישהו מהציבור? אם יש לכם סיבה לשים את זה בחדשות אז בבקשה אפשר הסבר??? איזה טוב ותועלת יצא מהוצאת שם רע על ישיבה?

  2. 2

   החברים שלי בישיבה הזו. הייתי שם בשבת הרבה פעמים. יש להם מטפים בכל מקום ואזעקת העשן אפילו נדלקה כשהייתי שם כמה פעמים.החברים שלי אמרו לי שמפקח האש מגיע כל שנה ומעולם לא אמר כלום לפני כן.כמו כן, הוא הכניס צלמי חדשות לבניין. הוא רק רוצה פרסום, לא לעזור.