מעבר לאתר המותאם

  גנץ בהצהרה עם עמיתו היווני: "נמשיך להעמיק את שיתוף הפעולה"

  קובי פינקלר No Comments on גנץ בהצהרה עם עמיתו היווני: "נמשיך להעמיק את שיתוף הפעולה"

  שר הביטחון אמר בהצהרה המשותפת כי "יש פוטנציאל גדול להרחיב את שיתוף הפעולה של ישראל עם ידידותיה הוותיקות והחדשות באזור בתחומי האנרגיה, החדשנות וגם הביטחון. נמשיך לפעול ברוח זו ולחזק את המסגרת המשולשת בין ישראל, יוון וקפריסין"

  צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון
  17:00
  26.05.22
  קובי פינקלר No Comments on נערכים ליום שנסראללה יתחיל לירות: כך מתנהל התרגיל הצה"לי הגדול

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  שר הביטחון, בני גנץ מסר לפני זמן קצר הצהרה לתקשורת יחד עם שר ההגנה היווני, ניקולס פנגיוטופולוס, בקריה בתל אביב: "המחויבות של ישראל לשיתוף הפעולה הביטחוני עם יוון, מבוססת על אינטרסים וערכים משותפים – נמשיך להעמיק ולהרחיב אותם, בכל תרחיש, ותחת כל התפתחות באזור", אמר גנץ.

  וידאו: לע"מ

  "יש פוטנציאל גדול להרחיב את שיתוף הפעולה של ישראל עם ידידותיה הוותיקות והחדשות באזור בתחומי האנרגיה, החדשנות וגם הביטחון. נמשיך לפעול ברוח זו ולחזק את המסגרת המשולשת בין ישראל, יוון וקפריסין".

  צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

  עוד התייחס שר הביטחון גנץ למשא ומתן על הסכם הגרעין והתוקפנות האיראנית ואמר: "בזמן שבכירים איראנים מנהלים משא ומתן בחליפות בווינה, שלוחיהם במזרח התיכון מגבירים את התוקפנות שלהם באזור, כפי שראינו בשבוע שעבר במתקפת הטרור על איחוד האמירויות. המשחק הכפול של איראן, חייב להיות על שולחן המשא ומתן בווינה. וכל מאמץ בינלאומי להגיע להסכם, חייב לקחת בחשבון גם את התוקפנות האזורית של איראן".

  דברי השר היווני, ניקולס פנגיוטופולוס

  צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

  צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

     0 תגובות