מעבר לאתר המותאם

  מארגן התרומות לנתניהו במהדורה: "המשפט נגד כולנו"

  מערכת האתר 1 Comment on מארגן התרומות לנתניהו במהדורה: "המשפט נגד כולנו"

  מנהל קמפיין איסוף התרומות למשפטו של ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו, ברל'ה קרומבי מסביר ב"מהדורה המרכזית" את ההיגיון שמאחורי המהלך למימון משפט נתניהו: ."הוציאו חמש מאות מיליון שקלים מכיסינו, קופת המדינה, לצורך החקירות, אבל נתניהו לא יכול היה לבקש הלוואה מבן דוד שלו. יש פה תפירת תיקים מכוונת זדונית ומרושעת נגד מנהיג מחנה הימין"

  נתניהו עם עורכי דינו צילום: פלאש 90
  23:42
  28.05.22
  בנצי לייזרוביץ No Comments on שיעורי תורה ביום ירושלים בהשתתפות גדולי רבנים | סיקור

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ברל'ה קרומבי שמנהל את האיסוף הכספי עבור משפטו של יו"ר הממשלה לשעבר אמר הערב במהדורה המרכזית: "אותי לא מעניין כמה כסף לנתניהו, אותי מעניין התחושה של מאות אלפי ישראלים שלא רק נתניהו יושב על ספסל הנאשמים אלא כל מחנה הימין, המחנה הלאומי והאמוני. אני מרגיש שלא רק נתניהו יושב על ספסל הנאשמים אלא גם אני ואני רוצה להיות שותף לזה".

  "אביחי מנדלבליט, שי ניצן ורוני אלשייך הוציאו חמש מאות מיליון שקלים מכיסינו, קופת המדינה לצורך החקירות, יש פה תפירת תיקים מכוונת זדונית ומרושעת נגד מנהיג מחנה הימין נתניהו לא יכול היה לבקש הלוואה מבן דוד שלו, עשינו הכל כחוק, יש כאן תרומות פחות מחמשת אלפים שקלים לכל אחד" אמר קרומבי.

  "בנימין נתניהו שווה שבעים מיליון שקלים, ראיתי פרסומים ברשתות "מנצלים את ישראל השנייה והענייה". זו תפיסה שמאלנית שרוצה את המנהיגים שלה עניים ומסכנים ולא מוצלחים – אני רוצה שהמנהיגים שלי יהיו מוצלחים ועשירים".

  "זו אגב, שיטה חרדית. כשקנסו את מארגני הפגנת המיליון נרתמו בני הציבור החרדי, כל אחד תרם עשרה שקלים למימון ההוצאות כך גם כאן. לא שילמנו על פירסום, פשוט תוך שעות זה עף מפה לאוזן ואנשים פשוט תרמו. בפעם האחרונה שהסתכלתי היה יותר מששת אלפים תורמים".  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   פשוט לא הגיוני מה שהולך עם נתניהו
   נפל דבר בארצנו אין דמוקרטיה!
   איך שלא תסתכלו על זה
   בשלטון ממש לא יודע מי שרוב העם בחר בו
   מנדבליט ממליץ ומוריד פוליטקאים