מעבר לאתר המותאם

  שבת שירה: האדמו"ר מקאליב ישבות בבית מדרשו בבני ברק

  ישראל נח חסידים No Comments on שבת שירה: האדמו"ר מקאליב ישבות בבית מדרשו בבני ברק

  התרגשות בקרב חסידי ואוהדי בית קאליב בבני ברק לרגל שבת שירה בה ישבות כ"ק האדמו"ר מקאליב שליט"א בעיר התורה והחסידות בני ברק | במהלך השבת יערוך הרבי את שולחנו הטהור במעמד הנשגב והנורא של שירת הים, בבית מדרשו בעיר בני ברק | לקראת פרשת "בשלח" בה אנחנו נוהגים להאכיל את הציפורים זכר למן.

  13:36
  16.05.22
  אליהו גרין No Comments on התנועה לאיכות השלטון עתרה נגד בנט: "פגיעה במעמדה של ירושלים"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  במשך רבות בשנים, כ"ק האדמו"ר מקאליב זיע"א, העמיד את חצר הקודש קאליב, בעיר בני ברק. חסידים ואוהדים רבים, היו מתקבצים מידי שבת בשבתו, לבית מדרשו של כ"ק האדמו"ר ברחוב אהרנוביץ בעיר, ובשנותיו האחרונות עלה הרבי לירושלים עיר הקודש והקים שם את חצר הקודש קאליב שפעלה עד לפטירתו בהנהגתו, וממשיכה לפרוח בראשות נכדו כ"ק האדמו"ר שליט"א.

  חסידי ואוהדי בית קאליב בבני ברק, הקימו בית מדרש בעיר בני ברק, שבו מתקיימות תפילות וסדרי לימוד תמידין כסדרן. השבת, שבת שירה, החליט האדמו"ר מקאליב שליט"א, לקיים את מנהג סבו זיע"א ולקיים מעמד מיוחד של שבת שירה בעיר בני ברק.

  בקרב אוהדי וחסידי בית קאליב, נרשמה התרגשות רבה לקראת בואו של כ"ק האדמו"ר לשבות בשבת קודש. בבית המדרש של החסידות בעיר והגבאים החלו בהכנות לקראת בואו של הקהל הגדול שעתיד להתאסף לעריכת השולחן הטהור ולמעמד שירת הים, שעתיד להתקיים בבית המדרש בליל שבת קודש בשעה 10:00.

  מודעות נתלו בכל האזור של בית המדרש של החסידות בבני ברק, בהם התבשר הציבור, על השמחה הגדולה והזכות הנפלאה, לארח את כ"ק האדמו"ר מקאליב בשבת שירה. מעלתה של שבת שירה נודעה מכבר בכלל ישראל. בחצר הקודש קאליב, הקשורה בקשרים נפלאים לשירה החסידית, הפליגו מאוד במעלת השבת הזו, שהיא שבת שהשירה בה היא במעלה גבוהה מאוד. כ"ק האדמו"ר זיע"א, היה מפורסם בשירים רבים שחיבר, את המיוחדים שבהם היה משורר רק בשבת שירה, לעורר ולפרסם את הנס הגדול קריעת ים סוף ואמירת השירה הראשונה של בני ישראל.   0 תגובות