מעבר לאתר המותאם

  תקדים: ילדה שהחליקה במלונית קורונה תובעת את פיקוד העורף

  אבי יעקב No Comments on תקדים: ילדה שהחליקה במלונית קורונה תובעת את פיקוד העורף

  הילדה החליקה על רצפה רטובה ולטענת המשפחה זה אירע כתוצאה מרשלנות בשל אי העסקת חברת ניקיון מסודרת מה שהוביל את המחלימים לשטוף לבד את הרצפות | להכרעת בית המשפט השלכות מרחיקות לכת על האחריות של פיקוד העורף על מה שהתרחש במלוניות הקורונה

  מלונית קורונה. אין קשר בין המצולם לנאמר בכתבה צילום: אבשלום ששוני\פלאש 90
  20:42
  19.05.22
  אבי רבינא No Comments on בליכוד מתבצרים בעמדתם: נתמוך רק במלגת לימודים מלאה לחיילים

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  צ', הייתה בת שבע כאשר עברה את חוויית ההחלמה מנגיף הקורונה, ויחד עם בני משפחתה שהתה באחת ממלוניות הקורונה של פיקוד העורף שהוקמו ברחבי הארץ. כזכור, רובם שירתו את האוכלוסייה החרדית, וכעת היא תובעת את פיקוד העורף לאחר שלטענתה לא עשו את המוטל עליהם כדי למנוע את הפציעה שנגרמה לה במקום, ממנה היא סובלת עד היום.

  לטענתה, למרות הצורך הברור ותלונות השוהים במקום, לא הועסקה חברת ניקיון במבנה ולא ניתן כל מענה ללכלוך ולאשפה שהצטברה, ובשלב מסוים החליטו המחלימים לנקוט בעצמם פעולה וכמה מהם שטפו בכוחות עצמם את הרצפה, וכעבור כמה דקות לאחר שסיימו את השטיפה ומבלי שהיא מודעת לכך, עברה צ' במקום כשהיא על קורקינט קטן בדרכה לחדרי המשפחה, והמרצפות המחליקות לא הטיבו עם גלגלי הקורקינט שהחליקו במהירות על הרצפה והביאו להתהפכות הכלי והטחתה של צ' בקרקע הרטובה.

  הבכיות הרקיעו שחקים וכאשר ראו הסובבים ובני המשפחה שהוזעקו כי הילדה לא נרגעת, הם הבינו שכנראה דבר חמור התרחש ,אמבולנס הוזעק ופינה אותה לבית החולים פוריה בטבריה, שם אובחנה כסובלת משבר צוואר ירך ימין, משם היא הועברה למרכז הרפואי איכילוב בתל אביב, שם זיהו כי היא סובלת מרגישות וכאב בכל הנעה של פרק הירך, מאז היא עוברת סדרת טיפולים ממושכת.

  בתביעה שהגיש עו"ד נתנאל רוט המייצג את צ', לבית משפט השלום בבת ים, נגד פיקוד העורף שהפעיל את המלוניות, הוא טוען לרשלנות חמורה בהיעדר חברת ניקיון רשמית ומסודרת שהביאה בסופו של דבר ליצירתו של מפגע בדמות רצפה רטובה ללא התראה והגנה כנדרש, ועל כן הוא נדרש לפצות את הנפגעת בכלל נזקיה הישירים והעקיפים.

  יצוין כי מדובר בפעם הראשונה בו בית המשפט ידרש לשאלת האחריות המוטלת על פיקוד העורף על אירועים שהתרחשו בתוך מלוניות הקורונה. הכרעת הדין מסקרנת מאוד ויש לה השלכות מרחיקות לכת על מגוון גדול של אירועים שהתרחשו בהם מאז החלה פעולתם של המלוניות לפני שנתיים, כאשר עד היום לא הייתה להם כתובת ברורה.  0 תגובות