מעבר לאתר המותאם

  הותר לפרסום: תושב נתניה נעצר בחשד לזיוף תעשייתי של "תו ירוק"

  בנצי לייזרוביץ No Comments on הותר לפרסום: תושב נתניה נעצר בחשד לזיוף תעשייתי של "תו ירוק"

  הותר לפרסום הבוקר: נעצר חשוד בגין זיוף ומכירה של אישורי "תו ירוק" תמורת 150 ₪ לתו בודד | דוברות המשטרה האגף לחקירות מיוחדות ניהלו מאבק במשך חודשים אחר חשוד תושב נתניה עד למעצרו

  פעילות משטרתית צילום: דוברות המשטרה
  22:59
  23.01.22
  יעקב בלוך No Comments on מצעד מקהלת צליל וזמר – והרי התוצאות:

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  במסגרת המאמץ הלאומי של משטרת ישראל למניעת המשך התפשטות נגיף הקורונה, נעצר חשוד, בחשד כי זייף ומכר למעלה מ-15 אישורי "תו ירוק" באמצעות רשת חברתית. מדובר בתעודה המעידה כי המחזיק בה התחסן או החלים ממחלת הקורונה.

  במהלך חקירה סמויה שהחלה לפני מספר חודשים ביחידה הארצית למאבק בפשיעה כלכלית (יאל"כ) ביחד עם מחלק סוכנים בלהב 433, הצטברו חומרי חקירה שהצביעו על חשוד תושב נתניה, בשנות ה-20 לחייו, אשר פרסם עצמו בקבוצות שונות, כמוכר אישורי "תו ירוק" מזויפים בתמורה לסכום כסף מזומן.

  על פי החשד, בשעה שמדינת ישראל נאבקת בנגיף הקורונה, החשוד ניצל לכאורה את הדרישה לתו ירוק ופיתה אזרחים לרכוש את התו המזויף מתוך בצע כסף. בכך, גרם לסיכון חיי אדם ולחשש מהפצת מחלה של בלתי מחוסנים/מחלימים שרכשו את התו.

  החשוד שפעל לכאורה במסווה באמצעות מספר טלפון אנונימי, מכר את התו המזויף בעלות של כ-150 ש"ח לכל דכפין ואת הכסף היה מקבל באמצעות יישומון תשלומים מידי.

  בפרשייה שעליה הוטל צו איסור פרסום והותרה היום, נעצר החשוד ונחקר, בתאריך 16.11.21 בגין זיוף, מעשה העלול להפיץ מחלה, קבלת דבר במרמה ושימוש במסמך מזויף. מעצרו הוארך עד ליום 25.11 על ידי בימ"ש השלום בראשל"צ. בנוסף, במהלך החקירה עוכבו ונחקרו מספר חשודים אשר רכשו בידיעה אישורי תו ירוק החשודים כמזויפים מהחשוד. החשודים שוחררו בתנאים מגבילים.

  משטרת ישראל בליווי פרקליטות מחוז מרכז מקיימים מאבק לבלימת התפשטות נגיף הקורונה, תמשיך לחשוף ולחקור עבירות העלולות לפגוע בבריאות הציבור, במטרה למצות את הדין עם העבריינים.  0 תגובות