מעבר לאתר המותאם

  דיווחים בסוריה: 2 אזרחים נהרגו ו-6 חיילים נפצעו בתקיפה ישראלית

  שלמה ריזל No Comments on דיווחים בסוריה: 2 אזרחים נהרגו ו-6 חיילים נפצעו בתקיפה ישראלית

  על פי דיווחים בסוריה, שני אזרחים נהרגו ואדם נוסף נפצע הלילה בתקיפה המיוחסת לישראל בעיר חומס שבמערב המדינה. בנוסף, על פי הדיווח שישה חיילים סורים שנפצעו בתקיפה

  אילוסטרציה
  23:49
  24.01.22
  נדב דוד No Comments on ר"י פיטסבורג הרה"צ רבי יעקב לייפער בשיחה במרכז התעסוקה של 'עלי שיח'

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  כלי תקשורת רשמיים בסוריה מדווחים כי שני אזרחים נהרגו ואדם נוסף נפצע הלילה בתקיפה המיוחסת לישראל בעיר חומס שבמערב המדינה. בנוסף, על פי הדיווח שישה חיילים סורים שנפצעו בתקיפה.

  סוכנות הידיעות הסורית דיווחה כי "בשעה 01:26 ביצע האויב הישראלי תקיפה אווירית מאזור צפון מזרח ביירות לעבר מרכז סוריה (חומס). מערכות ההגנה האווירית הסוריות הפילו את מרבית הטילים הישראלים (נוסח קבוע שאין לייחס לו אמינות רבה). כתוצאה מהתקיפה נהרגו 2 אזרחים, אזרח נוסף נפצע וכן נפצעו עוד 6 חיילים סורים. כמו כן נגרם נזק לרכוש".

  מנגד, מקורות המזוהים עם האופוזיציה הסורית מדווחים כי מותם של שני האזרחים הסורים בחומס נגרם כתוצאה מנפילת טיל של מערכת ההגנה אווירית הסורית בסמוך לתחנת דלק "כבאש" הנמצא על כביש טריפולי, בכניסה המערבית לחומס.

  על פי הבלוגר אבו עלי, כלי תקשורת סורים לא רשמיים מדווחים כי ישראל תקפה את אזור שכונת "אלמחטה" במרכז חומס, יעד לא שגרתי, באזור צפוף.  0 תגובות