מעבר לאתר המותאם

  יתבע דיבה? תלונה על התבטאות מאיימת של חה"כ אמסלם

  איתי גדסי 3 Comment on יתבע דיבה? תלונה על התבטאות מאיימת של חה"כ אמסלם

  פעילת שמאל הגישה היום תלונה במשטרת ראש פינה נגד ח"כ דוד אמסלם בטענה שהיא חשה מאוימת על ידו נוכח דבריו נגד הממשלה בראשות בנט ולפיד ונגד השמאל | אמסלם מכחיש את ההתבטאות המצוטטת, אך לא מתנצל על דבריו החריפים שנאמרו במהלך השידור החי שקיים

  השר אמסלם בדיון צילום: דוברות הכנסת, דני שם טוב
  22:55
  22.01.22
  שמחה סינגר No Comments on מעמד סיום הדף היומי בהלכה: מלווה מלכה חגיגי בליטא • צפו

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  פעילת שמאל מצפון הארץ הגישה היום תלונה במשטרת ראש פינה נגד ח"כ דוד אמסלם בטענה שהיא חשה מאוימת על ידו נוכח דבריו במהלך שידור חי נגד הממשלה ונגד השמאל. לטענתה אמסלם אמר כי כאשר הימין יחזור לשלטון הוא יפעל לשלוח את השמאלנים למכלאות.

  חבר הכנסת דודי אמסלם כתב עם מוצאי השבת: "הבנתי שערוצי התעמולה ומהנדסי התודעה בתשקורת עבדו שעות נוספות בשבת. הרי אם בהקלטה שומעים בוודאות שלא נאמרו המילים לכלוא אותם (השמאלנים) במכלאות, פשוט לא נביא אותה, ונתבסס על השקרים מדה-מרקר, כמה פשוט…"

  אמסלם הוסיף: "אמרתי ולא אתנצל על כך-כשם שהשמאל דורס אותנו היום בוועדות ובכנסת, כך נדרוס אותם כשנחזור לשלטון. לכולם מותר לדבר על בריונים וסמרטוטים, רק לדודי אמסלם לא? לכולם מותר לדבר עם הידיים ולהיות בוטים, רק לדודי אמסלם לא⁉️ אז לא עוד!"

  "אשקול להגיש תביעה כנגד חדשות 12 על כל השקרים והסילופים בכוונה תחילה! לא ארכין ראש לאיש ואמשיך לדבר ישר ולעניין, בסגנוני וללא פחד או מורא, ואייצג את האמת והצדק של המחנה הלאומי". סיים אמסלם.  3 תגובות

  מיין תגובות
  1. 3

   יישר כח לדודי אמסלם אוהבים אותך.

  2. 1

   אין עליך דודי היקר הנציג של העם!!!