מעבר לאתר המותאם

  שר הבריאות ועמיתו האמירתי חתמו על הסכם הכרה הדדית בתו הירוק

  צבי טסלר No Comments on שר הבריאות ועמיתו האמירתי חתמו על הסכם הכרה הדדית בתו הירוק

  ברקע אישור מתווה כניסת התיירים לישראל, חתמו השרים על הסכם "המסדרון הירוק" שיאפשר תנועה חופשית, פשוטה ובטוחה של אזרחים ישראלים ואמירתים בין המדינות, באמצעות תעודות התחסנות או מחלים ממדינת המוצא

  15:36
  21.01.22
  אבי יעקב No Comments on גלריה מושלגת: מסע גדולי ישראל בציון החפץ חיים בראדין

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  שר הבריאות ניצן הורוביץ ומקבילו האמירתי עבדול רחמן בן מוחמד אלאוואיס חתמו היום (ראשון) על הסכם הכרה הדדית בתעודת החיסון והתו הירוק של שתי המדינות.

  ברקע אישור מתווה כניסת התיירים לישראל, שיכנס לתוקף ב-1 בנובמבר, חתמו השרים על הסכם "המסדרון הירוק" שיאפשר תנועה חופשית, פשוטה ובטוחה של אזרחים ישראלים ואמירתים בין המדינות, באמצעות תעודות התחסנות או מחלים ממדינת המוצא.

  בפגישת "הזום" ברכו היום השרים זה את זה והדגישו את שיתוף הפעולה הנרקם ומתחזק בין המדינות, בתחומים רבים, ובתחום הבריאות בפרט.

  השרים הורוביץ ואלאוואיס סיכמו על המשך שיתופי הפעולה בשורה של נושאים, ובהם רפואת חירום, בריאות דיגיטלית, רפואה מותאמת אישית והתמודדות עם מגפות.

  כמו כן, סיכמו השרים להפגש בהקדם לטובת קידום מהלכים משותפים בתחום הבריאות ולהידוק הקשר בין המדינות.

  שר הבריאות ניצן הורוביץ: "הסכם המסדרון הירוק בנינו לאיחוד האמירויות יאפשר תנועה חופשית בין המדינות בצורה פשוטה ללא בידודים וללא בירוקרטיה מיותרת.

  בנינו את התשתית כדי לחיות לצד הקורונה כאן בארץ, וכדי לאפשר שגרת חיים מלאה בתוך ישראל. בחתימה על הסכם המסדרון הירוק אנחנו בונים גם את הגשר שיאפשר לחזק את קשרי החוץ, המסחר, העסקים והתיירות בין ישראל לאמירויות, ואנו נרחיב בקרוב את מהלך לעוד ועוד מדינות.

  תודה גדולה לשר הבריאות של איחוד האמירויות, עבדול רחמן בן מוחמד אלאוואיס, לצוותי משרד הבריאות והחוץ ולשגרירויות ישראל ואיחוד האמירויות ולכל מי שידו בהצלחת הצעד החשוב הזה".  0 תגובות