מעבר לאתר המותאם

  פרופ' נחמן אש על הגל הרביעי: "הגענו לשיא היכולת בטיפול נמרץ"

  אסתי פלד No Comments on פרופ' נחמן אש על הגל הרביעי: "הגענו לשיא היכולת בטיפול נמרץ"

  מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש בריאיון ל"מהדורה המרכזית" מתייחס למאבק המתמחים לקיצור התורניות והמתווה החדש, הפקת הלקחים מהגל הרביעי וההתנהלות בבתי הספר

  21:02
  04.12.21
  בנצי לייזרוביץ No Comments on הפיגוע בשער שכם: לוחמי המג"ב נחקרים במח"ש, נעצר חשוד בהסעת המחבל

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש התראיין הערב (שלישי) ל"מהדורה המרכזית" בהגשת אבי מימרן התייחס למחאת המתמחים לקיצור התורניות והמתווה החדש שהובא למשרד הבריאות, "אנחנו חשבנו תמיד שעבודה במשך זמן כה רב לא סביר ואנחנו פועלים למימוש המדיניות של השנתיים הקרובות לקיצור התורניות".

  אש השיב על טענת המתמחים כי התקנים החדשים לא עושה סוף לתורניות הארוכות, "בסוף צריכים אנשים חדשים שישלימו את עבודת המתמחים שמקצרים את התורניות. אני מקווה שנמצא אנשים שיוכלו לאייש את התקנים האלה".

  פרופ' אש הבהיר כי "המתווה כבר נכנס לבסיס התקציב. האתגר להביא את האנשים, שיהיה מספיק רופאים שיכולו לאייש את התקנים האלה. אנחנו נראה במרץ כבר קיצור של תורניות בעשרה בתי חולים בפרירפייה. ובעוד שנה נשלים את מקצועות המיון והפנימית בכל רחבי המדינה".

  פרופ' אש התייחס להפקת הלקחים לאחר דעיכת הגל הרביעי, "אנחנו אחרי השיא של הגל, לכן האתגר הגדול כבר מאחורינו אני מקווה. הגל הזה התאפיין בהרבה חולים קשים שהיו בטיפול נמרץ והגענו לשיא היכולת בטיפול נמרץ. כרגע אנחנו בוחנים להרחיב את היכולת של הטיפול נמרץ באנשי צוות".

     0 תגובות