מעבר לאתר המותאם

  לובי נרחב נגד כוונת ההשתלטות של התנועה הרפורמית על הכותל הדרומי

  איתי גדסי No Comments on לובי נרחב נגד כוונת ההשתלטות של התנועה הרפורמית על הכותל הדרומי

  מנכ"ל ליב"ה המוביל את המהלך כנגד התנועה הרפורמית וניסיון ההשתלטות על הכותל הדרומי, תוך הכרה כביכול בתנועה כחלק מהיהדות אמר לאחר הפגישות בכנסת, "אם לא נעשה זאת עכשיו – חלילה יהיה מאוחר ובבוקר אחד נגלה מדינה אחרת, ללא זהות יהודית ועם רמיסה טוטאלית של המסורת היהודית שעליה נלחמנו אלפי שנים"

  21:02
  04.12.21
  בנצי לייזרוביץ No Comments on הפיגוע בשער שכם: לוחמי המג"ב נחקרים במח"ש, נעצר חשוד בהסעת המחבל

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  בעוד בכוונת הממשלה להעביר את תחום הכותל דרומי שהיה בשליטה מלאה של התנועה הרפורמית ובעצם לתת לה לגיטימציה כתנועה יהודית, בימים האחרונים מתגבש לובי פרלמנטרי נרחב נגד התנועות הרפורמיות והקונסרבטיביות שדורשות לקבל הכרה מלאה מממשלת ישראל, לקדם את מפלגות השמאל הפרוגרסיבי בישראל.

  מי שמוביל את גיבוש הלובי הפרלמנטרי הוא מנכ"ל מרכז ליב"ה אורן הניג, שקיים אתמול (שני) מרתון פגישות עם פוליטיקאים מכל גווני הקשת הפוליטית, כשהמטרה הראשונה היא לעצור את אישור מתווה הכותל שבכוונת הממשלה הנוכחית לאשר מיד לאחר אישור תקציב המדינה או אפילו קודם לכך.

  אתמול נפגש הניג עם השרות לשעבר מירי רגב וגילה גמליאל, ועם הח"כים מיקי זוהר ואופיר כץ מהליכוד. בגיזרה החרדית נפגש מנכ"ל מרכז ליב"ה עם סגן השר לשעבר מאיר פרוש ועם הח"כים ישראל אייכלר, יצחק פינדרוס, מיכאל מלכיאלי ומשה ארבל.

  "מסר אחד נשמע מכולם", אומר מנכ"ל ליב"ה, "שהפעם באמת חייבים לעצור את ההשתלטות הרפורמית על קודשי ישראל וניסיונות הפגיעה שלהם במדינת ישראל. אם לא נעשה זאת עכשיו – חלילה יהיה מאוחר ובבוקר אחד נגלה מדינה אחרת, ללא זהות יהודית ועם רמיסה טוטאלית של המסורת היהודית שעליה נלחמנו אלפי שנים".

  כזכור, התנועות הרפורמיות והקונסרבטיביות מבקשות לנצל את הכנסת הנוכחית שבה חבר גלעד קריב, המשמש מחד כיו"ר ועדת חוקה ומאידך כראביי רפורמי. כמו"כ הממשלה הנוכחית העבירה תקציבי עתק המיועדים לתנועות הרפורמיות והקונסרבטיביות, ולפעילותן ברחבת הכותל הדרומי, תוך חילול המקום, בניגוד להלכה היהודית ולמסורת.  0 תגובות