מעבר לאתר המותאם  אמסלם בריאיון: "בעולם מתוקן בנט היה יושב בבית הסוהר"

  אסתי פלד 1 Comment on אמסלם בריאיון: "בעולם מתוקן בנט היה יושב בבית הסוהר"

  הנואם הנצפה ביותר בכנסת, ח"כ דודי אמסלם בריאיון ל"מהדור המרכזית" תוקף בחריפות את ראש הממשלה נפתלי בנט ומתייחס למתח בליכוד, "אין אחד בליכוד שחושב לעזוב, למה שיעזבו נושאת מטוסים בשביל פירורים?"

  15:34
  27.10.21
  נדב דוד No Comments on גלריה: ההתנפלות על החד פעמי ברשתות לקראת כניסת גזירת ליברמן

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ח"כ דודי אמסלם התראיין הערב (שני) ל"מהדורה המרכזית" בהגשת אבי מימרן הסביר את נאומיו שזוכים לתהודה בשל דיבורו הישיר על המצב והכאב של הימין בישראל שנזרק לצד הדרך, "מה שמרתיח אותי ולא יורד לי בגרון שראש ממשלה עם 3 מנדטים במדינת ישראל.
  אדם נוכל ושקרן שישב בבית סוהר. השתלטה פה כנופיה על הממשלה. צריך לעשות הכל כדי לסלק את הממשלה אדם שמרמה את כל עולם. ממשלה חובבנית".

  עוד הוסיף אמסלם, "בנט בא בטענה כי היינו לפני בחירות חמישיות, אז בשביל מה לקחת את ראשות הממשלה? אלה הבנאדם 'ם בבוקר וחושב להיות ראש ממשלה, הוא תכנן הכל מלכתחילה, הוא יידע שהוא לא יהיה לעולם ראש ממשלה בדרך המקובלת, לכן הוא עשה הכל בשביל להיות ראש ממשלה".  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   במקום מתוקן ידידי אתה וחבריך הייתם יושבים בבית הסוהר שאט נפש מהגישה שלך ושל הקולגות שלך. אתה בושה וכלימה ובשום מקום על כדור הארץ כולל לא בערב משם הגעת לא היו נותנים לך לחרוץ לשון ככה תתבייש אפס