מעבר לאתר המותאם

  שר המשפטים סער חתם על שיתוף פעולה עם עמיתו הגיאורגי

  ישראל רובין No Comments on שר המשפטים סער חתם על שיתוף פעולה עם עמיתו הגיאורגי

  סגן ראש הממשלה ושר המשפטים גדעון סער ושר המשפטים הגיאורגי ראטי ברגזדה חתמו על מזכר לשיתוף פעולה בין משרדי המשפטים של ישראל וגיאורגיה

  צילום: אלאונורה שילוב, לע"מ
  12:30
  28.01.22
  הרב מיכאל לסרי No Comments on אחרי רבים להטות: פרשת משפטים \\ הרב מיכאל לסרי | צפו

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  סגן ראש הממשלה ושר המשפטים, גדעון סער ושר המשפטים הגיאורגי, ראטי ברגזדה, חתמו היום (חמישי) על מזכר לשיתוף פעולה בין משרדי המשפטים של ישראל וגיאורגיה.

  מטרת מזכר ההבנות עליו חתמו השרים היא לחזק את הקשר בין מערכות המשפט של ישראל וגיאורגיה, מתוך הכרה בחשיבות שיתוף הפעולה ביניהן בזירה המשפטית.

  במסגרת מזכר ההבנות, המשרדים התחייבו לחזק את שיתוף הפעולה האזרחי והפלילי, כולל בעניין הסגרות והעברת אסירים, ולשתף פעולה בתחומים נוספים, ביניהם גישה למערכות ציבוריות וממשל זמין ויעיל. שיתוף הפעולה יתאפשר באמצעות חילופי מידע, חילופי מומחים וסמינרים משותפים.

  צילום: אלאונורה שילוב, לע"מ

  הפגישה הייתה בהמשך להירתמותו של שר המשפטים הגיאורגי לבקשתו של שר המשפטים הישראלי לסיוע בפתרון המשבר עם משפחות הפונדקאות שעוכבו בגיאורגיה בשל קשיים בירוקרטיים שנוצרו עם משבר הקורונה.

  סגן ראש הממשלה ושר המשפטים גדעון סער אמר בטקס החתימה: "ההסכם עליו חתמנו היום הוא הוכחה נוספת ליחסים החמים בין מדינת ישראל וגיאורגיה. אנו עדים לשיתוף פעולה הדוק ומוצלח בין המדינות ואני בטוח שהיחסים בינינו ימשיכו להתחזק, בין היתר בזירה המשפטית".

  ערן דוידי, מנכ"ל משרד המשפטים: "משרד המשפטים מכיר בחשיבות של פיתוח וחיזוק הקשרים שלנו עם משרדי משפטים ברחבי העולם. אנו נמשיך לחזק את שיתוף הפעולה המשפטי שלנו עם עמיתינו, כולל עם גיאורגיה. ההסכם עליו חתמנו היום יאפשר חילופי ידע ומומחים בין המדינות, בכלל תחומי המשפט".  0 תגובות