מעבר לאתר המותאם

  השר לביטחון פנים בכלא קציעות: "נהפוך כל אבן במטרה לבדוק מה גרם לכישלון"

  איתי גדסי 1 Comment on השר לביטחון פנים בכלא קציעות: "נהפוך כל אבן במטרה לבדוק מה גרם לכישלון"

  השר לביטחון פנים עומר בר לב סייר בכלא "קציעות" בו כלואים מחבלים שאמש החלו בהתקוממות כנגד העברת האסירים במהלכה הציתו את התאים. השר אמר לאנשי השב"ס בסיור, "תמשיכו לשמור על עירנות מבצעית גבוהה כי אירוע דומה או חמור יותר עלול להתרחש שוב בעתיד"

  23:20
  01.12.21
  המהדורה המרכזית No Comments on עורך הדין פורר: "נראה שהפעילו על חפץ שלא כחוק שיטות של שב"כ"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  מחדל הבריחה מהכלא הביטחוני: השר לביטחון הפנים, עמר בר-לב, ערך היום (חמישי) סיור בליווי סגן השר יואב סגלוביץ וניצבת השב"ס קטי פרי, בבית הסוהר "קציעות" בו התפרעו אמש אסירים ביטחוניים והוצתו שישה תאים. במהלך הסיור פגש השר את הסוהרים ולוחמי יחידת "מצדה" שהתעמתו עם הפורעים וביקר באגף בו נשרפו התאים.

  השר לביטחון הפנים בר-לב אמר בסיור: "אנחנו לאחר אירוע קשה של בריחת אסירים מכלא גלבוע. זה כישלון. אנו נהפוך כל אבן במטרה לבדוק מה גרם לכישלון זה, ברמה המקומית של בית הכלא ומה הן ההשלכות בכלל שרות בתי הסוהר. נבדוק נאתר ונציף את הלקחים הנדרשים ונממש אותם".

  השר בירך על דיכוי ההתפרעויות ואמר, "אני מברך אתכם סוהרים וסוהרות בכלא קציעות על ההתנהלות וההשתלטות קרת הרוח שלכם על ההתפרעויות שארעו כאן במהלך היממה האחרונה. תמשיכו לשמור על עירנות מבצעית גבוהה כי אירוע דומה או חמור יותר עלול להתרחש שוב בעתיד".

  סגן השר סגלוביץ אמר: "מעטים יודעים את העבודה היומיומית הקשה שמוטלת על שירות בתי הסוהר. ראינו אתמול את ההתמודדות המורכבת מול הצתות והתפרעויות של אסירים בכמה בתי כלא".

  עוד הוסיף, "אנחנו בעיצומו של אירוע בריחה קשה שעדיין לא הסתיים. יש לבצע בדיקה מעמיקה, להפיק את הלקחים, אבל עכשיו הדבר החשוב ביותר הוא לעצור את המחבלים ולהחזירם למאסר".

  נציבת שירות בתי הסוהר קטי פרי הודתה לשר בר לב וסגן השר סגלוביץ על הגיבוי שהעניקו לפיקוד ולסוהרות ולסוהרים הפועלים בשטח, ואמרה כי "תפקיד של סוהר זה תפקיד לא פשוט ומורכב אבל מי שבא מגיע על מנת לעשות אותו על הצד הטוב ביותר".  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   "נהפוך כל אבן…"
   כן, כן… כל אבן בטח. חוץ מאלו שפוליטיקאים בעבר ובהווה עומדים עליהן.
   למה נתנו למחבלים לחגוג בכלא?? למה הם חיים בכלל???
   מוות למחבלים!!!