מעבר לאתר המותאם

  אבל כבד: הלוחם בראל חדריה שמואלי הי"ד נפטר לאחר מאבק ממושך על חייו

  איתי גדסי No Comments on אבל כבד: הלוחם בראל חדריה שמואלי הי"ד נפטר לאחר מאבק ממושך על חייו
  15:36
  21.01.22
  אבי יעקב No Comments on גלריה מושלגת: מסע גדולי ישראל בציון החפץ חיים בראדין

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הלוחם בראל שמואלי ז"ל שנפצע באורח אנוש לפני 9 ימים בגבול הרצועה, לאחר שמחבל ירה בו מטווח אפס, נפטר מפצעיו בבית החולים סורוקה לאחר מאבק ממושך של הרופאים על חייו.

  הלוויתו של הלוחם סמ"ר בראל חדריה שמואלי ז"ל תתקיים היום (שני) בבית העלמין הצבאי קריית שאול בתל אביב בחלקה המשטרתית. המשפחה ביקשה כי כלי תקשורת לא יגיעו לסיקור הלוויה בכדי לשמור על פרטיותה של המשפחה.

  מבית החולים נמסר: בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של לוחם מג"ב בראל חדריה שמואלי שפונה לבית החולים לפני כשבוע, לאחר שנורה בראשו בגבול רצועת עזה. הצוות הרפואי נלחם על חייו והוא עבר מספר ניתוחים במהלך אישפוזו. חרף המאמצים הרבים ובשל הפציעה הקשה, נאלץ הצוות הרפואי לקבוע את מותו. אנו משתתפים בצערה הכבד של המשפחה.

  מהמשטרה נמסר: משמר הגבול מרכין את ראשו לזכרו של הלוחם סמ"ר בראל חדריה שמואלי ז"ל שנפל בעת לחימה בפעילות מבצעית בצפון רצועת עזה.

  בראל ז"ל התגייס למשמר הגבול וביצע את הכשרת הלוחמים במחזור מרץ 2019, לאחר הכשרת הלוחמים יצא לקורס מסתערבים במג"ב ולאחר מכן שובץ ביחידת המסתערבים (ימ"ס) של מג"ב דרום.

  במהלך שירותו ביחידה ביצע בראל ז"ל קורס צלפים ושימש כצלף בימ"ס. הלוחם היה שותף בעשרות פעילויות לסיכול טרור ולחימה בפשיעה החמורה בגזרה הדרומית.

  ביום שבת בתאריך 21.08.21 בפעילות של הלוחם בראל ז"ל בגדר בצפון רצועת עזה נתקל הכוח בירי משטח הרצועה ובראל ז"ל נפצע באורח אנוש. בראל ז"ל פונה למרכז הרפואי סורוקה.

  לאחר כשבוע ימים שנלחם בגבורה על חייו תוך ניסיונות של הצוות הרפואי של סורוקה להצלת חייו, נקבע מותו.

  בראל ז"ל בן 21 בנופלו תושב באר יעקב, הותיר אחריו אמא, אבא, שתי אחיות ואח.

  יהי זכרו ברוך.  0 תגובות