מעבר לאתר המותאם  בעיר המקובלים צפת נערכים לקראת מיגור המגפה

  בנצי לייזרוביץ No Comments on בעיר המקובלים צפת נערכים לקראת מיגור המגפה

  בימים אלו שבהם הקורונה משתוללת ואי הוודאות מהווה חלק נכבד מההתכוננות לחגים בעיקר לגבאי בתי הכנסת בתחנת משטרת צפת הוחלט להקדים תרופה למגיפה

  23:34
  24.10.21
  איתי גדסי No Comments on שקד הציגה עצמה כימנית ובליכוד תקפו: "שקד מצליחה לשקר אפילו יותר מבנט"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  החגים בפתח ובתחנת המשטרה בצפת שוקדים על מתווה משותף לכלל הקהילות שיאפשר את קיומן של התפילון והאירועים באופן הבטיחותי ביותר.

  בימים אלו שבהם הקורונה משתוללת ואי הוודאות מהווה חלק נכבד מההתכוננות לחגים בעיקר לגבאי בתי הכנסת בתחנת משטרת צפת הוחלט להקדים תרופה למגיפה.

  מפקדי המשטרה במקום קיימו פגישת עבודה עם ראשי הקהילות החרדיות בעיר כדי לדון במשותף בנושא עצירת התפשטות נגיף קורונה בעיר. בין הנושאים שעלו היו ההכנות לקראת חגי תשרי ודגשים לעצירת העלייה בתחלואת קורונה והאופן בו הקהילות השונות יוכלו לקיים את התפילות במכובדות ובקדושה אולם לא לחרוג מהוראות הבריאות שנועדו לשמור על חיי המתפללים.

  סגן מפקד תחנת צפת רפ"ק ערן טביב סקר בפני הנוכחים את פעילות המשטרה בכל רחבי הארץ ובדגש על העיר צפת בנושא אכיפת עטיית מסכות , התו הירוק ובידודי הבית. לאחר דיון בו הושמעו דעותיהם של הנוכחים הוחלט על דעת כלל משתתפי המפגש להתחיל בפעילות הסברה הן בשיחות רבנים בבתי הכנסת והן בחלוקת חומרי הסברה בבתי הכנסת ובמוסדות שונים בקהילה החרדית.  0 תגובות