מעבר לאתר המותאם  פרופ' וקסמן: "אם המצב יימשך נגיע ל-1000 חולים קשים בסוף אוגוסט"

  אסתי פלד No Comments on פרופ' וקסמן: "אם המצב יימשך נגיע ל-1000 חולים קשים בסוף אוגוסט"

  פרופ' אלי וקסמן ממכון ויצמן, מותח ביקורת על התנהלות הממשלה בריאיון ל"מהדורה המרכזית" ומתריע כי המשך התמהמהות של הממשלה תביא ל-1000 חולים קשים בסוף אוגוסט ואז גם פתיחת הלימודים תהיה בסכנה

  מחלקת קורונה. אילוסטרציה צילום: פלאש90
  16:50
  27.09.21
  שלמה ריזל ואיתי גדסי No Comments on בעצרת הכללית: נאום ראש הממשלה בנט באו"ם

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  על רקע התחלואה במגזר החרדי הנמוכה משמעותית מהמגזר הכללי, פרופ' אלי וקסמן ממכון ויצמן התראיין הערב (רביעי) ל"מהדורה המרכזית" בהגשת אבי מימרםן והתייחס למידע שנפוץ בציבור על הגל הרביעי, "יש תרמה של הנשאים שמגיעים מחו"ל אבל כעת ההדבקה המכריעה היא בין אנשים בתוך המדינה".

  עוד הוסיף, "אנחנו רואים שהחיסון מוריד את ההדבקה של אחרים, גם הנגיף נחלש שהוא יורד לגוף של מחוסן וגם הסיכוי של להגיע למחלה קשה אם אתה מחוסן נמוך משמעותית".

  פרופ' וקסמן הביע ביקורת התנהלות הממשלה, "אני חושב שהממשלה לא נקטה צעדים משמעותיים בכדי לבלום את ההתפרצות, מספר המאומתים מכפיל את עצמו כל שבועיים. שיעור המאומתים שמגיעים למצב קשה וזה הולך ומכפיל את עצמו".

  פרופ' וקסמן הבהיר כי התחזית קשה מאוד, "במחצית אוגוסט נגיע ל-400 חולים קשים ואם לא ננקוט צעדים עכשיו, עד סוף אוגוסט נגיע לאלף חולים קשים ואז יהיה תהיה בעיה בניתנת מענה רפואי ראוי ופתיחת שנת הלימודים תהיה בסכנה".  0 תגובות