מעבר לאתר המותאם

  אלפים בקבר יוסף – יחד עם בני משפחתו של מדחת יוסוף

  בנצי לייזרוביץ No Comments on אלפים בקבר יוסף – יחד עם בני משפחתו של מדחת יוסוף

  אלפי מתפללים מהארץ והעולם השתתפו הלילה בתפילה מאובטחת בקבר יוסף בשכם כשבין המשתתפים בתפילה היו גם בני משפחתו של החייל מדחת יוסף ז"ל שנהרג בקרב עם מחבלים במקום לפני כעשרים שנה. ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן הביע תקווה שבקרוב קבר יוסף יהיה אחד מאתרי המורשת שכל תלמיד בישראל מבקר בהם ושהדבר יעשה כבעבר ביום ולא בלילה

  צילום: יונתן שטובי
  14:44
  03.12.21
  קובי פינקלר No Comments on מערך ה-F 16 קורקע בעקבות תקלה בגלגל

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  אלפי מתפללים הגיעו במהלך הלילה (שני) לקבר יוסף בעיר שכם. המתפללים הגיעו מכל רחבי הארץ ומחו"ל, בהם דתיים, מסורתיים וחילונים. יחד עם האלפים נכנסו לקבר יוסף גם בני משפחה של לוחם מג"ב מדחת יוסף ז"ל שנהרג בקרב במקום לפני כעשרים שנה.

  מחט שומרון אל"מ רועי צוויג, הביא לכניסה את אביו. בנוסף השתתפו בכניסה סגן ראש המועצה האזורית שומרון, דוידי בן ציון, קצין הגמר של חטמ"ר שומרון רב סרן עזריאל פרלמן, נתנאל שניר מנהל מנהלת קבר יוסף והמקומות הקדושים של המועצה האזורית שומרון, הרמת"ק ענאן, מנכ"ל רשת נעם צביה ינקי פרידמן, רבנים ואישים נוספים.

  במהלך הלילה, חגגו במקום מספר ארועי חלאקה. אחד מהילדים אשר חגג חלאקה בציונו של יוסף הצדיק, הוא נכדו של הרב הלל ליברמן הי"ד שנרצח בדרכו לקבר יוסף.

  "ימים לאחר טו' באב, ושבועיים לפני ימי הרחמים והסליחות זכו אלפי מתפללים לפקוד את קבר יוסף הצדיק", אמר יוסי דגן, ראש המועצה האזורית שומרון. "קבר יוסף הוא אחד משלוש המקומות שאין אומות העולם יכולים להגיד גזולים הם, מכאן אנחנו מקבלים את הכח לכל ההתיישבות בשומרון שב"ה פורחת, עם ישראל שב לארצו. השומרון, ועם ישראל זקוקים לתפילות של האלפים שהתפללו הלילה בציונו של יוסף. בעבר שכנה במקום ישיבה והתיישבות יהודית באופן קבוע, לצערנו כעת אנחנו נכנסים בלילה, זה דבר שצריך להשתנות".

  דגן התייחס להמשך תנופת הבניה בשומרון "השומון חי ותוסס, לא נוכל להסכים לשום עצירה בבניה, בתנופה ובשגשוג של השומרון, ונילחם בכל החלטה שתפגע בהתפתחות השומרון. עם ישראל מצביע ברגלים ואלפים פוקדים את השומרון, את האטרקציות, את אתרי המורשת ואת המקומות הקדושים, אני מקווה שבקרוב קבר יוסף יהיה אחד מאתרי המורשת שכל תלמיד בישראל מבקר בהם. מרגש מאד שלכניסה הצטרפו חלק מבני משפחתו של לוחם מג"ב מדחת יוסף ז"ל שמסר את נפשו במקום הזה", סיים דגן.  0 תגובות