מעבר לאתר המותאם

מחדל החיסונים: נתניהו: "קנינו מיליוני חיסונים ולא מביאים אותם"

אבי רבינא No Comments on מחדל החיסונים: נתניהו: "קנינו מיליוני חיסונים ולא מביאים אותם"

יו"ר האופוזיציה נתניהו חשף את המחדל הנוראי של ממשלת ישראל עם הזינוק בתחלואה מול אוזלת ידה של הממשלה והשרים, ""למדינת ישראל יש מיליוני חיסונים שיושבים עכשיו באירופה והממשלה לא מביאה אותה לישראל. זה מחדל לא יאומן"

14:55
17.09.21
יונתן שורק No Comments on שנה להסכמי אברהם: ראש הממשלה מברך את המנהיגות הערבית

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש האופוזיציה ויו"ר הליכוד בנימין נתניהו תקף בחריפות בפתח ישיבת סיעת הליכוד את ההתנהלות המופקרת של הממשלה במאבק בקורונה, למרות שממשלתו הקודמת כבר סגרה וזה לאספקת מיליוני חיסונים, "זה מחדל לא יאומן של הממשלה. אנחנו כבר שילמנו על מיליוני חיסונים והם עדיין לא מביאים אותם לישראל. צריך להביא את החיסון השלישי עכשיו – זה יציל חיים וישמור על הכלכלה".

נתניהו הוסיף, "בספר היחיד שצריך לכתוב על איך לנצח את הקורונה, צריך להיות עמוד אחד. אנחנו כבר ניצחנו את הקורונה פעם אחת, הבאנו מיליוני חיסונים לפני כל מדינה אחרת, ויצאנו ראשונים בעולם מהקורונה".

נתניהו הבהיר כי "כדי שישראל תמשיך לנצח את הקורונה צריך להביא מייד עוד 2 מיליון חיסונים למדינת ישראל ולאפשר לאזרחי ישראל מעל גיל 50 לקבל את החיסון השלישי. זה יציל חיים, ישמור על הבריאות וישמור על הכלכלה פתוחה ומשגשגת".

האבסורד הגדול והמחדל הגדול הוא הסביר נתניהו, "אנחנו כבר שילמנו בשביל החיסונים הללו. קנינו מיליוני חיסונים. שילמנו לפייזר לרכש מיידי של חיסונים ולאופציות של עוד מיליוני חיסונים".

נתניהו הוסיף והסביר את גודל המחדל, "למדינת ישראל יש מיליוני חיסונים שיושבים עכשיו באירופה והממשלה לא מביאה אותה לישראל. זה מחדל לא יאומן. כשיחליטו להביא אותם זה יקח זמן ועד אז אנשים יידבקו במחלות קשות, אחרים ימותו. צריך להביא את החיסונים הללו עכשיו ולתת את החיסון השלישי לקבוצות הסיכון ולאוכלוסייה המבוגרת".

נתניהו הסביר כי אסור לישראל לחכות, "יש ממשלות בעולם שעושות את זה בימים הקרובים. זה מה שאני הייתי עושה כי זה מה שאני יודע מהשיחות שלי עם מנכ״לי פייזר ומודרנה. אין סיבה לחכות. אבל אם הממשלה רוצה לחכות לאישור רשויות הבריאות בארה״ב, הם עדיין צריכים להביא מייד את החיסונים לארץ כדי שברגע שיינתן האישור נוכל לתת את החיסונים מייד" אמר נתניהו.

בסיום דבריו אמר יו"ר האופוזיציה, "במקום לתת ג׳ובים ליאיר גולן ואלי אבידר, במקום להביא שיטפון נורבגי לכנסת, הם צריכים לעשות את הדבר הנכון ולהביא את החיסון השלישי. למה הם מחכים למען השם? תביאו את מיליוני החיסונים עכשיו".0 תגובות