מעבר לאתר המותאם

הרב דרור אריה: "הרפורמות במשרד הדתות – מובילות לפירוק עם ישראל"

המהדורה המרכזית 1 Comment on הרב דרור אריה: "הרפורמות במשרד הדתות – מובילות לפירוק עם ישראל"

יו"ר מפלגת נעם לשעבר, הרב דרור אריה ל'קול חי': "הם מזהים שהרבנות הראשית מהווה חסם לכל הפירוק העולמי שקיים היום, של המשפחה והכשרות והגיור. הם לא נלחמים בדבר אחד ספציפי. הם רוצים לפגוע ביהדות כולה מבפנים"

הרב דרור אריה צילום: הדס פרוש, פלאש 90
0:04
29.09.21
יונתן שורק No Comments on וַיְהִי בִּנְסֹעַ הָאָרֹן; תיעוד: מיר ברכפלד מכניסים את ספרי התורה

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר מפלגת נעם לשעבר, הרב דרור אריה מתייחס לרפורמת הכשרות של השר כהנא: "הרבנות הראשית קמה עוד לפני קום המדינה כדי לאחד את העם, הקימו אותה וכיהנו בה גדולי ישראל מכל הזרמים ונתנו כשרות אחת ומערך גיור אחד ויצרו חומה מול הרפורמים", אומר הרב אריה.

בשיחה עם בצלאל קאהן במהדורה המרכזית, טוען הרב אריה: "השר כהנא הוא הדתי מחמד של לפיד וליברמן ועושה דברם של הרפורמים. הם מזהים שהרבנות הראשית מהווה חסם לכל הפירוק העולמי שקיים היום, של המשפחה והכשרות והגיור. הם לא נלחמים בדבר אחד ספציפי. הם רוצים לפגוע ביהדות כולה מבפנים. זו רפורמה לא כשרה". לדבריו: "בנט וכהנא עושים את זה כדי לספק את הסחורה לאלו שנתנו להם את השלטון".

עוד הוסיף: "הפרטה תוביל לשחיתות ותוריד את הרמה של הכשרות. זה יפרק את עם ישראל. מה שיקרה זה שלא נוכל להתחתן זה עם זה ולא לשבת זה ליד זה. הדבר הבא זה לפרק את עם ישראל דרך הגיורים. כיום יש בסיס אחד לכולם.  ברגע שמנתקים את זה, מפרקים את עם ישראל. כמו שאי אפשר להקים משרד בריאות נוסף, או צבא נוסף ככה אי אפשר להקים מערך כשרות נוסף".

עוד אמר הרב אריה בראיון ל'קול חי': "אני מזועזע מזה שאנחנו לא ברחובות". הוא הוסיף: "אף פוסק גדול או לתמיד חכם לא נתן אור ירוק לאיוולת הזו שתחלק את העם ותפתח את הדלת לרפורמים ולפירוק הדת במדינת ישראל. עלינו לדאוג לעתיד הילדים שלנו, שיוכלו להתחתן זה עם זה. זאת ממשלת מיעוט רעה שנלחמת בעם ישראל, בתורת ישראל ובארץ ישראל וכל דבר שקדוש ליהדות".

"צריך לצאת למרי אזרחי, לא אלים. כמו הפגנת המיליון בזמנו. עלינו לצאת לרחובות", מסכם הרב דרור אריה.1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    בצלאל היקר, ניסת להשחיל שם שצריך להתנגד לכל מה שהממשלה הזאת עושה, מן הסתם כנגד מכתב של רבנים (ששיכים לציונות הדתית) שנאמר שם שצריך לחזק את הממשלה בדבריה הטובים, ולפעול נחרצות נגד הדברים הרעים, וכמובן לנסות להפילה.
    יקירי צריך ללמוד לפני שאומרים. א"א להגיד "להלחם נגדה עד הסוף" בלי להבין את מה שעומד מאחורי דבריהם של הרבנים גדולי ישראל, הם לא סתם חבות אנשים ח"ו שהחליטו שככה צריך ביגלל איזה ג'וק בראש שיש להם שקוראים לו ארץ ישראל ואהבת חינם או לא יודע מה. צריך ללמוד הרבה ולהבין מה זה ציונות, ממלכתיות מה תפקיד המדינה הזאת "ממלכת כהנים וגוי קדוש" בע"ה, ועוד מוסגים על פי תורת הרב קוק זצל , יש הרבה מה להעמיק וללמוד. מקווה שדברי הובנו, וחלילה בלי לפגוע. ישר כח שאתם משמעים קולה של תורה חזקו ואמצו.