מעבר לאתר המותאם  ניסיון לינץ' וחטיפה כנגד נערים יהודים בשכם: הנערים נמלטו והסתתרו

  בנצי לייזרוביץ No Comments on ניסיון לינץ' וחטיפה כנגד נערים יהודים בשכם: הנערים נמלטו והסתתרו

  נערים יהודים שנסעו מברקן לגב ההר, עברו דרך אזור כפר ג'מעין בשכם, בשל החג המוסלמי הכביש היה עמוס בנוסעים. המון ערבי שזיהה שמדובר ביהודים החלו לרדוף אחריהם ולכדו אותם באזור חווארה והחלו לתקוף אותם באכזריות – בחסדי שמיים הנערים הצליחו להימלט

  חווארה צילום: פלאש 90
  16:56
  23.07.21
  אבי יעקב No Comments on תכניות בין הזמנים: שידור חי "שניים על הגל" • צפו:

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  לינץ' אכזרי ע"י מחבלים: 3 נערים שנסעו הלילה מאזור ברקן לגב ההר, דרך הכביש הישן מג'מעין לגב ההר, הותקפו בצורה קשה בידי פורעים ערבים. לאחר שזוהו כיהודים באזור הכפר ג'מעין בשכם, החלו רכבים והמון ערבי לרדוף אחריהם, בשלב מסויים ניגח אחד מרכבי הפורעים הערבים את רכבם בחיבור לכביש הראשי של חווארה.

  ההמון החל להכות את הנערים. שניים מהנערים הצליחו לברוח מההמון, נער נוסף נפגע ופונה לבית החולים בלינסון במהלך הלילה. כוחות צבא, משטרה ורפואה רבים הגיעו למקום וסייעו לאחד הנערים שנותר פצוע במקום.

  אחד הנערים שהוכה ע"י הפורעים הערבים.

  במשך שעות ארוכות חיפשו כוחות ביטחון צבאיים ואזרחיים את הנערים לאחר שעלה חשש כי נחטפו בידי ההמון, רק בשעות הבוקר אותרו הנערים שהם מגיעים תשושים וחבולים למדרונות היישוב יצהר לאחר שהסתתרו במהלך כל הלילה בשטח הפתוח בסמוך לכפר מחשש כי ההמון הערבי ימצא אותם.

  "הנערים נדהמו לשמוע הבוקר כי המון שתקף אותם, ניסה לרצוח אותם, ועשה בהם לינץ', המציא הבוקר כאילו הם קשורים לתג מחיר", אומר אביו של אחד מהנערים, שחיפש אותם במהלך כל הלילה, "הנערים נסעו מכיוון ברקן, לקחו שמאלה בכביש של ג'מעין, משם הרבה מקצרים לכיוון גב הר, כנראה בגלל החג של הערבים, הרחובות והכבישים בלילה היו עמוסים, וזיהו אותם כיהודים, מה שהם עברו זה לינץ' אכזרי, בנס הם הצליחו להימלט ב"ה, אנחנו מטפלים בהם כעת ומקווים לטוב".

  עורכי דין מארגון חוננו מסייעים לנערים כנפגעי עבירה, בכוונת חוננו לדרוש את מיצוי הדין עם כלל הפורעים הערבים.  0 תגובות