מעבר לאתר המותאם  ח"כ מרגי: "אם כהנא רוצה לחסל את הרבנות שיאמר זאת בקול רם"

  אסתי פלד No Comments on ח"כ מרגי: "אם כהנא רוצה לחסל את הרבנות שיאמר זאת בקול רם"

  ח"כ יעקב מרגי בריאיון ל"מהדורה המרכזית" תקף את הרפורמה במערך הכשרות שמוביל השר כהנא יחד עם ליברמן להוצאת אחריות והפעלת מערך הכשרות מידי הרבנות הראשית

  18:42
  26.07.21
  ארי טננבוים No Comments on קליק אחד ואתם בפארק חוויות אטרקטיבי ומאתגר

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  שר הדתות לשעבר ח"כ יעקב מרגי בריאיון הערב (רביעי) ל"מהדורה המרכזית" בהגשת בצלאל קאהן תקף את הרפורמה במערך הכשרות ואמר, "הייתי שמח אם השר כהנא היה מוציא רפורמה שתדאג באמת לכשרות, אם היה מוסיף עוד תקנים".

  מרגי הבהיר את הסכנה בהתנהלותו ואמר, "כשאתה עושה רפורמה – אתה קודם בודק לפני שאתה רץ לספר לחברים. אם הוא רוצה לחסל את הרבנות הראשית – שלא יעטוף, שיאמר זאת בקול".

  מרגי הוסיף, "אני מכבד את כהנא, אבל אין סיכוי שבחודש הוא הספיק ללמוד את רפורמת הכשרות לעומק. גם הרבנים אומרים שזה לא נעשה איתם בתיאום. במקום שרבני העיר יקבלו עזרה, הם מקבלים על הראש ש-"הכול לא טוב, צריך להחליף הכול".

  מרגי תקף את התנהלות צהר על רקע הרצון להכניס אותם למערך הכשרות ואמר, "רבני 'צהר' עשו חופות בניגוד לחוק, ואף אחד לא אכף זאת. אז להכניס עכשיו אותם לרבנות הראשית?. מדובר פה בסוגיות כלכליות כבדות, ועכשיו המחירים יעלו יותר".

  מרגי תקף את התנהלות הממשלה מול האזרח, "בממשלה יש תחרות מי דואג למזגנים ברכבת. כמו שזה התחיל בתרועה רמה – זה ייפול בקול ענות חלושה. הם צריכים לחוקק את זה בכנסת, זה לא יילך להם בקלות. רוצה לראות את התנועה האסלאמית תומכת בחוק, הרי גם להם יש צורך בכשרות".  0 תגובות