מעבר לאתר המותאם  מחוסן נדבק בקורונה בגאורגיה: היה לי קושי לנשום והובהלתי לביה"ח

  צבי טסלר No Comments on מחוסן נדבק בקורונה בגאורגיה: היה לי קושי לנשום והובהלתי לביה"ח

  צעיר חרדי מאלעד שחוסן כנגד נגיף הקורונה, מספר על הטיול בגאורגיה וההידבקות בקורונה במקום, לאחר תוצאה שלילית הוא חזר לארץ והחל להרגיש סחרחורות וקושי נשימתי. הוא פנה לביה"ח בכדי לקבל סיוע נשימתי וממליץ לכולם להימנע מנסיעות לחו"ל "לא שווה את הסבל" | צפו

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  סכנת ההידבקות בחו"ל: בעוד ביקורת רבה נמתחת על הממשלה הנוכחית לאור אי סגירת נתב"ג, מהחשש לכניסתם של מוטציות חדשות נוספות לישראל, בינימין ציונוב, בן 41 ואב לשישה ילדים מאלעד חלה בקורונה לאחר שחזר מטיול משפחתי בגאורגיה.

  היום (רביעי) ממיטתו במחלקה פנימית א' פה בבית החולים איכילוב הוא מתאר כיצד נדבק ואת ההידרדרות הבריאותית למרות שחוסן: "לפני כשבועיים טסתי יחד עם הורי ובתי לטיול בגאורגיה. לא חששתי לטוס כי אני והורי התחסנו בחיסון לקורונה לפני מספר חודשים והרגשתי מוגן. ביום האחרון שלנו בגאורגיה נדרשנו לבצע בדיקת קורונה שלשמחתי יצאה שלילית".

  בנימין מספר כי "עם חזרתנו לארץ ביצעתי בדיקת קורונה נוספת בשדה התעופה של נתב"ג ויום למחרת התקבלה התוצאה – נמצאתי חיובי לקורונה".

  עוד באותו היום החל בינימין החל להשתעל בצורה חריפה, סבל מסחרחורות  והיה לו קושי רב לנשום. הוא הובל לבית החולים איכילוב ופה קיבל טיפול תרופתי תומך ששיפר את מצבו.

  "אני כבר מאושפז במחלקה חמישה ימים. אם הייתי יודע שזה המחיר שאשלם עבור הטיול הזה – לא הייתי נוסע. זה לא שווה את הסבל הזה. אני ממליץ למי שלא חייב לנסוע – שיתאפק ויחכה עד שהמצב יהיה טוב יותר". מסכם בינימין.  0 תגובות