מעבר לאתר המותאם  ח"כ בוסו בריאיון: "רוצים לתת כשרות לחנויות שפתוחות בשבת"

  אסתי פלד No Comments on ח"כ בוסו בריאיון: "רוצים לתת כשרות לחנויות שפתוחות בשבת"

  ח"כ אוריאל בוסו תקף ב"מהדורה המרכזית" את הרפורמה שמובילים כהנא וליברמן להוצאת מערך הכשרות מידי הרבנות ורבני הערים, "מישהו חשב שר"ע פ"ת ייתן היתרי בנייה בחולון?"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ח"כ אוריאל בוסו בריאיון הערב (שלישי) ל"מהדורה המרכזית" בהגשת איתי גדסי תוקף את הרפורמה של ליברמן וכהנא במערך הכשרות בישראל להוציא את הרבנות מנתינת הכשרות והעברתה לגופים פרטיים, "לא ייתכן שראש עיריית בת ים ייתן היתרי בנייה לבניין בראשון לציון. מי חשב על אופציה כזו? ייקחו שלושה ראשי ערים ויקימו וועדה להיתרי בנייה, רק ברבנות תמיד רוצים רפורמות".

  בוסו הוסיף, "נעזוב את הטענות, הרי יש רבנים ראשיים פרקטיים מאוד, לך תדבר עם הרבנים. הרי השר הוא לא כפוף לרבנים אבל הוא צריך לעבוד יחד איתם הוא פקיד שלהם. הולך לעשות רפורמה בניגוד לדעתם של הרבנים הראשיים, אתה מכיל רפורמה ומתחיל להיות איש הרפורמות. פעם חשבת לעשות רפורמה במשרד האוצר בלי לשבת עם אנשי כלכלה?".

  בוסו תקף את התנהלות הממשלה ואמר, "אתמול הביאו את גזירת החד פעמי שיכבידו עוד על משפחות ברוכות ילדים. והיום אומר ניר אורבך שהוא ידאג רק לילדי הציבור הדתי לאומי, להבדיל בין דם לדם ? לאן הגענו".  0 תגובות