מעבר לאתר המותאם  שר הביטחון: "תמיד נשתף מידע, ונחלוק ידע, ונתאם עם ארה"ב"

  קובי פינקלר No Comments on שר הביטחון: "תמיד נשתף מידע, ונחלוק ידע, ונתאם עם ארה"ב"

  שר הביטחון בנאומו בצפון בטקס הענקת תעודות הוקרה על הלחימה ברצועת הביטחון, התייחס למתיחות מול איראן ואמר, "ישראל תעמוד איתן ולא תוכל לעבור בשתיקה כשאיום קיומי מרחף מעליה"

  שר הביטחון בני גנץ ושר החוץ האמריקאי אנתוני בלינקן | צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  שר הביטחון, בני גנץ, העניק היום (שלישי) את תעודות המערכה ברצועת הביטחון בלבנון למוסדות, רשויות, ארגונים וגופים אזרחיים, על הסיוע ללחימה והתגוננות העורף בזמן שהיית צה"ל ברצועת הביטחון, בהשתתפות מפקד פיקוד הצפון אלוף אמיר ברעם, בכירים במערכת הביטחון דאז והיום וראשי רשויות בצפון בחצר תל חי באצבע הגליל.

  בנאומו התייחס גנץ למצב הקשה בלבנון ואמר: "בעשורים האחרונים מאז סיום המערכה, מדינת ישראל המשיכה להתקדם: בטכנולוגיה, בהיי-טק, בתיירות, בחקלאות. לבנון לעומתה, נכנעה לטרור ונשארה מאחור".

  גנץ הוסיף, "אני רואה את המצוקה של אזרחי המדינה היפה הזו, ולא יכול לשכוח את אלפי הפועלים הלבנונים שחצו מדי יום את הגבול להתפרנס, והיו התקווה לעתיד טוב יותר. אני שואל את שכנינו כאן מלבנון- האם לכך פיללתם? לבנון ואזרחיה אינם אויבים של ישראל, זהו חיזבאללה המשרת את האינטרסים של איראן, וכתוצאה מכך פוגע בראש ובראשונה בתושבי לבנון".

  שר הביטחון לבחירתו של ראיסי הקיצוני לנשיא איראן ואמר: "השבוע נבחר נשיא חדש לאיראן, בבחירות עם אחוזי ההצבעה הנמוכים מזה 40 שנה, ללא לגיטימציה ציבורית, ובלי שום מסר של תקווה לעמו. "התליין", מאיים קודם כל על אזרחי איראן".

  גנץ הבהיר כי "הצבתו בתפקיד מוכיחה שפני איראן להקצנה, להתפשטות ולהמשך הפיתוח של נשק להשמדה המונית שעלול לאיים על העולם, על יציבות האזור וגם על מדינת ישראל. כל מי שהופך את עצמו לחלק מהגרורה האיראנית, מסתכן, פוגע באזרחיו ופועל נגד האינטרס הלאומי שלו עצמו".

  גנץ שב והבהיר כי "ישראל תעמוד איתן ולא תוכל לעבור בשתיקה כשאיום קיומי מרחף מעליה. אנחנו מכינים ונמשיך להכין תכניות כדי למנוע אותו", על המחלוקת עם ראש האופוזיציה נתניהו אמר גנץ, "תמיד נשתף מידע, ונחלוק ידע, ונתאם עם ידידותינו ובראשן ארצות הברית. ולצד זאת, תמיד נשמור על זכותנו, יכולתנו, וחובתנו להגן באופן עצמאי על עצמנו. כך היה, כך יהיה".  0 תגובות